www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۴۲ 1395/02/06

خدابخش در امور فنی دخالت می کند/مربی ازبک با کدام رزومه می آید؟

سرمربی پیشین تیم ملی جودو گفت: در فاصله سه ماه تا بازیهای المپیک استخدام مربی خارجی برای تیم ملی تصمیمی اشتباه و در راستای عوامفریبی صورت می گیرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مجید زارعیان که اواخر سال گذشته از سمت سرمربیگری تیم ملی کنار گذاشته شد با بیان مطلب فوق افزود: مربی خارجی […]

سرمربی پیشین تیم ملی جودو گفت: در فاصله سه ماه تا بازیهای المپیک استخدام مربی خارجی برای تیم ملی تصمیمی اشتباه و در راستای عوامفریبی صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مجید زارعیان که اواخر سال گذشته از سمت سرمربیگری تیم ملی کنار گذاشته شد با بیان مطلب فوق افزود: مربی خارجی که برای تیم ملی جودو استخدام خواهد شد چه شناختی از زیرساخت های جودو ایران دارد که می خواهد در فاصله اندک تا بازیهای مهمی چون المپیک در این تیم معجزه کند؟

وی ادامه داد: وقتی ورزشکارسالاری در تیم ملی وجود دارد از کجا معلوم این مربی خارجی بتواند کار خود را در تیم ملی انجام دهد؟ سرمربی تغییر کرد، خسرو دلیر آمد و رفت، مسعود خسروی نژاد انتخاب و خیلی زود کنار گذاشته شد! این چگونه مدیری است که ۳۰ سال تجربه دارد و چنین تصمیماتی اتخاذ می کند.

سرمربی سابق تیم ملی در بخش دیگری از سخنان خود به وظایف سرپرست فدراسیون اشاره کرد و گفت: وظیفه سرپرست برگزاری مجمع انتخابات است نه اینکه در امور فنی که هیچ تخصصی ندارد دخالت کرده و چنین مشکل ساز شود.

زارعیان افزود: نصرت با سابقه مربیگری عراق و سوریه قرار است برای تیم ملی ایران در فاصله سه ماه تا آغاز رقابتهای جودو در المپیک چه کاری انجام دهد؟ روزمه این مربی چیست و چه نتایجی در کارنامه او ثبت شده است؟ ضمن اینکه در مورد استخدام مربی خارجی کمیته متشکل از دکتر سجادی و مدیرکل برنامه ریزی و کارشناسان خبره باید نظر بدهند. آیا استخدام این مربی تائید می شود؟ اینکه با چه حقوقی باید استخدام شود؟ آیا بهتر از این مربی در دنیا نبود؟ فکر می کنم این تصمیم نوعی فرار رو به جلو از سوی خدابخش باشد.

زارعیان در پایان گفت: چالشی که در کادر فنی تیم ملی ایجاد شده نتیجه تصمیمات رشید خدابخش است. همین دو سهمیه هم از تلاشهای ۱۵ ماهه بنده صورت گرفته که متاسفانه زحمات نادیده گرفته شد. امیدوارم جودو با تصمیمات منطقی تر در آستانه المپیک دچار چالشی حادتر نشود.

به نقل از خبرگزاری مهر

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.