www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۱۶ 1395/02/21

خدابخش استعفا کرد؛ سرپرست فدراسیون جودو برای حضور در انتخابات ثبت نام کرد

رشید خدابخش که آذرماه سال گذشته به عنوان سرپرست فدراسیون جودو منصوب شده بود صبح امروز برای حضور در انتخابات این فدراسیون ثبت نام کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، درحالی که برای حضور در انتخابات فدراسیون جودو تاکنون درخشان و امینی دو رئیس پیشین این فدراسیون ثبت نام کرده اند ، صبح […]

رشید خدابخش که آذرماه سال گذشته به عنوان سرپرست فدراسیون جودو منصوب شده بود صبح امروز برای حضور در انتخابات این فدراسیون ثبت نام کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، درحالی که برای حضور در انتخابات فدراسیون جودو تاکنون درخشان و امینی دو رئیس پیشین این فدراسیون ثبت نام کرده اند ، صبح امروز سرپرست فعلی نیز با ارائه مدارک خود ثبت نام کرد تا رقابت انتخاباتی داغتر از قبل شود.

رشید خدابخش که آذرماه به جای محمد علی رستگار به عنوان سرپرست مسئولیت فدراسیون جودو را برعهده گرفت و در این مدت نیز تغییرات گسترده ای در بدنه فدراسیون ایجاد کرد و در چند مورد نیز کادر فنی تیم ملی را تغیییر داد ، صبح امروز ثبت نام خود را قطعی کرد تا شایعات پیرامون «قصد ماندن وی در جودو» ، رنگ واقعیت به خود گیرد.

با حضور وی و نفراتی چون علیرضا امینی ، محمد درخشان و مهرداد حسن زاده به نظر می رسد رقابت برای نشستن روی صندلی رياست فدراسیون جودو داغتر از دوره های قبلی باشد. در حالی که گفته می شد آرش میراسماعیلی نایب رئیس فدراسیون نیز ثبت نام خواهد کرد، ولی تا کنون خبری از وی نشده است.

طبق قانون وزارت ورزش ، سرپرست فدراسیون پس از ثبت نام ، می بایست از سمت خود کناره گیری کند. خدابخش قرار است جمعه هفته جاری برای همراهی تیم ملی در مسابقات قزاقستان راهی آلماتی شود.

مهلت ثبت نام از نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون جودو دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه به پایان می رسد.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید