www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۳۷ 1401/03/21

حیدر فرمان: حضور نصیری‌نژاد به عنوان دبیرکل فدراسیون بین‌المللی کوراش برای ایران مفید خواهد بود

مدیرکل برگزاری رویدادهای آسیایی گفت: مطمئن هستم توانا هستید و مشکلی در اسکان، ترانسفر و زیر ساخت‌ها ندارید و از میزبانی‌های شما حمایت خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، حیدر فرمان، مدیرکل برگزاری رویدادهای آسیایی در دیدار با روسای فدراسیون‌های ورزشی اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در ایران و در جمع شما هستم. می‌دانم چه شرایطی دارید ولی باید موضوع میزبانی را سازماندهی کنید. در خصوص میزبانی از خیلی از کشورها برتر هستید. در خصوص مدیریت و زیر ساخت‌ها علی رغم تحریم و مشکلات با این مدیریت، سرمایه‌گذاری خوبی انجام شده است.

وی در ادامه افزود: نمی‌توان به فدراسیون‌های آسیایی و‌ قاره‌ای درخواست داد همین ماه آینده یک میزبانی را به ایران بدهند. ما در کنار فدراسیون قاره‌ای و بین المللی کمک خواهیم کرد.

مدیرکل برگزاری رویدادهای آسیایی خاطرنشان کرد: ما با رویکرد باز از شما حمایت می‌کنیم و از فدراسیون‌های قاره و آسیا می‌خواهیم به شما کمک کنند. مطمئن هستم توانا هستید و مشکلی در اسکان، ترانسفر و زیر ساخت‌ها ندارید و غذاهای خوبی دارید به طوری که چاق هم می‌شوید.

حیدر فرمان با بیان اینکه دو هفته پیش رضا نصیری‌نژاد به عنوان دبیرکل فدراسیون بین‌المللی کوراش منصوب شد، اظهار داشت: این یک قدم بزرگ برای ایران در راستای حضور پر رنگ و پر قدرت در عرصه بین‌الملل است.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.