www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۳۷ 1401/03/21

حیدر فرمان: حضور نصیری‌نژاد به عنوان دبیرکل فدراسیون بین‌المللی کوراش برای ایران مفید خواهد بود

مدیرکل برگزاری رویدادهای آسیایی گفت: مطمئن هستم توانا هستید و مشکلی در اسکان، ترانسفر و زیر ساخت‌ها ندارید و از میزبانی‌های شما حمایت خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، حیدر فرمان، مدیرکل برگزاری رویدادهای آسیایی در دیدار با روسای فدراسیون‌های ورزشی اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در ایران و در جمع شما هستم. می‌دانم چه شرایطی دارید ولی باید موضوع میزبانی را سازماندهی کنید. در خصوص میزبانی از خیلی از کشورها برتر هستید. در خصوص مدیریت و زیر ساخت‌ها علی رغم تحریم و مشکلات با این مدیریت، سرمایه‌گذاری خوبی انجام شده است.

وی در ادامه افزود: نمی‌توان به فدراسیون‌های آسیایی و‌ قاره‌ای درخواست داد همین ماه آینده یک میزبانی را به ایران بدهند. ما در کنار فدراسیون قاره‌ای و بین المللی کمک خواهیم کرد.

مدیرکل برگزاری رویدادهای آسیایی خاطرنشان کرد: ما با رویکرد باز از شما حمایت می‌کنیم و از فدراسیون‌های قاره و آسیا می‌خواهیم به شما کمک کنند. مطمئن هستم توانا هستید و مشکلی در اسکان، ترانسفر و زیر ساخت‌ها ندارید و غذاهای خوبی دارید به طوری که چاق هم می‌شوید.

حیدر فرمان با بیان اینکه دو هفته پیش رضا نصیری‌نژاد به عنوان دبیرکل فدراسیون بین‌المللی کوراش منصوب شد، اظهار داشت: این یک قدم بزرگ برای ایران در راستای حضور پر رنگ و پر قدرت در عرصه بین‌الملل است.

آخرین اخبار