www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۳۸ 1401/07/06

حمله تند قهرمان بوکس جهان به هم‌وطن انگلیسی خود

قهرمان انگلیسی بوکس سنگین‌وزن جهان، آنتونی جاشوا، هم‌وطن و حریف پیشین خود را «ترسو و احمق» خواند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تایسون فیوری، قهرمان انگلیسی بوکس سنگین‌وزن جهان، آنتونی جاشوا، هم‌وطن و حریف پیشین خود را «ترسو و احمق» خواند که دوران اوج او به پایان رسیده است.

فیوری پس از شکست جاشوا از اولکساندر اوسیک اوکراینی از وی دعوت کرد تا در یک مبارزه تمام انگلیسی با او شرکت کند و به جاشوا تا ساعت 5 عصر روز دوشنبه 4 مهر فرصت داد تا پای قرارداد بیاید.

جاشوا اما تا زمان مقرر، قرارداد این مبارزه را امضا نکرد تا مورد تحقیر و توهین فیوری قرار بگیرد. فیوری در این مورد گفت:‌ زمان رسمی بستن قرارداد به پایان رسید و هیچ برگه‌ای امضا نشد. فرصت برای جاشوا به پایان رسیده است. او یک بدنساز ترسو و احمق است.

فیوری ادامه داد:‌ همیشه می‌دانستیم که جوهر مبارزه با من را نداری. حرف‌هایت برای من اهمیتی ندارد. خوش باشی، تمام!

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.