www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۱۹ 1395/03/03

حضور یک تکواندوکار دیگر ایران در تیم ملی آذربایجان

رقابتهای تکواندو قهرمانی اروپا درحالی یکشنبه شب به پایان رسید که آذربایجان با دو مدال طلا و برنز ایرانی‌های خود به عنوان ششمی دست پیدا کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از رقابتها به مدت چهار روز به میزبانی سوئیس در شهر مونترو برگزار شد که در نهایت در بخش مردان بلژیک […]

رقابتهای تکواندو قهرمانی اروپا درحالی یکشنبه شب به پایان رسید که آذربایجان با دو مدال طلا و برنز ایرانی‌های خود به عنوان ششمی دست پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از رقابتها به مدت چهار روز به میزبانی سوئیس در شهر مونترو برگزار شد که در نهایت در بخش مردان بلژیک با دو طلا عنوان قهرمانی را کسب کرد. تیم تکواندو آذربایجان در این دوره از رقابتها موفق به کسب یک مدال طلا و یک برنز دست پیدا کرد. هر دو مدال این تیم را تکواندوکاران ایرانی بدست آوردند.

نکته مهم در این بخش حضور یک ایرانی دیگر در ترکیب تیم ملی آذربایجان بود. پیام قبادی که تا همین چندماه پیش برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی مبارزه می کرد و سابقه حضور در تیم ملی رده های سنی مختلف را دارد در وزن ۸۷- کیلوگرم به میدان رفت و موفق به کسب مدال برنز شد.

وی در این مسابقات تکواندوکاران سرشناسی از فرانسه ، کرواسی ، فرانسه و انگلستان را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی به دلیل آسیب دیدگی از ادامه مبارزه بازماند و به نشان برنز دست پیدا کرد.

میلاد بیگی تکواندوکار ایرانی تیم آذربایجان که سهمیه المپیک را کسب کرده برای این تیم موفق به کسب مدال طلا شد. هدایت تیم ملی آذربایجان برعهده رضا مهماندوست است.

همچنین راحله آسمانی تکواندوکار ایرانی تیم ملی بلژیک در این دوره از رقابتها به نشان برنز دست پیدا کرد. آسمانی از سوی فدراسیون جهانی به عنوان سفیر حسن نیت انتخاب شده است.

 Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.