www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۰۴ 1401/08/16

حذف ۲ نماینده دیگر ایران در بوکس قهرمانی آسیا

رقابت‌های بوکس قهرمانی آسیا با حذف ۲ نماینده دیگر ایران همراه شد که در این بین، ناداوری گریبان پوریا امیری را گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مسابقات قهرمانی بوکس آسیا از روز سه‌شنبه ۱۰ آبان‌ماه در شهر “امان” پایتخت اردن آغاز و تا ۲۱ آبان‌ماه ادامه خواهد داشت. ایران با ۱۲ بوکسور و هدایت علیرضا استکی در این رویداد حاضر شده است.

دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی امروز پیگیری شد. ایران در این روز ۶ نماینده دارد. در وزن ۸۰ کیلوگرم، میثم قشلاقی امید اول تیم ایران برای رسیدن به فینال و دارنده مدال نقره دوره قبلی مسابقات آسیایی به مصاف حسین سایش از اردن رفت و هر سه راند را به حریف واگذار کرد و حذف شد. قشلاقی که چند ماه به دلیل مصدومیت و جراحی دور از تمرینات بود، نشانی از گذشته خود نداشت.

در وزن ۸۶ کیلوگرم، پوریا امیری برابر نماینده قرقیزستان قرار گرفت و در حالی که مبارزه‌ای شجاعانه و تحسین‌برانگیز را به نمایش گذاشت، با تصمیم غیرمنتظره داوران، بازنده شد تا از دور مسابقات کنار برود.

پیش از این در مرحله یک چهارم نهایی، مسلم مقصودی در وزن ۷۱ کیلوگرم با شکست برابر قرقیزستان حذف شد و شاهین موسوی در ۷۵ کیلوگرم با برتری برابر ترکمنستان، ضمن صعود به نیمه‌نهایی مدال برنز خود را قطعی کرد.

تا ساعاتی دیگر طوفان شریفی در ۹۲ کیلوگرم با بوکسور قرقیزستانی و ایمان رمضان‌پور در وزن ۹۲+ کیلوگرم با حریفی از هند مبارزه می‌کنند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.