www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۳۶ 1394/03/21

حجازی در نشست خبری مسابقات ستارگان کیک بوکسینگ: هدف جذب جوانان است/ 1500 دلار برای هر مسابقه جایزه

رقابت‌های ستارگان کیک بوکسینگ جهان تحت عنوان جام ولایت عصر فردا جمعه در سالن هندبال مجموعه ورزشی انقلاب با حضور جمعی از بهترین‌های جهان برگزار خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در فاصله یک روز به آغاز این مسابقات نشست خبری با حضور مسئولان سبک کیک‌بوکسینگ IKN  و مبارزان حاضر در این […]

رقابت‌های ستارگان کیک بوکسینگ جهان تحت عنوان جام ولایت عصر فردا جمعه در سالن هندبال مجموعه ورزشی انقلاب با حضور جمعی از بهترین‌های جهان برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در فاصله یک روز به آغاز این مسابقات نشست خبری با حضور مسئولان سبک کیک‌بوکسینگ IKN  و مبارزان حاضر در این دوره از رقابت‌ها در محل مجموعه ورزشی تلاش برگزار شد.

سید حمید رضا حجازی، رئیس این سبک در این نشست خبری گفت: سبک ما با هدف جذب جوانان به ورزش فعالیت‌های مستمری در طول سال‌های گذشته انجام داده و موفق به جذب شش هزار نفر به این رشته مهیج رزمی شده که فکر می‌کنم تا اینجای کار به اهداف خود با حمایت‌های اعضای هیات رئیسه دست پیدا کرده‌ایم.

وی ادامه داد: در چند سال گذشته 26 دوره مسابقات قهرمانی کشور را برگزار کرده و در جلساتی که با هیئت رئیسه داشتیم به این نتیجه رسیدیم که مبارزات ستارگان کیک‌ بوکسینگ با عنوان جام ولایت را در تهران میزبانی کنیم. 12 کشور در این دوره از مسابقات حضور دارند که در مجموع 6 مبارزه در بخش مردان و 3 مسابقه در بخش بانوان برگزار می‌شود.

رئیس سبک کیک بوکسینگ IKN افزود: مبارزینی از گرجستان، ازبکستان، اسپانیا، پرتغال، برزیل، روسیه و افغانستان در این دوره از رقابت‌ها حضور دارند. همه این نفرات بهترین‌های کشور خود هستند و کارنامه قابل توجهی دارند و بازیکنان ایرانی نیز جزو بهترین‌های کیک‌بوکسینگ کشور هستند.

حجازی به مسائل مالی این رقابت‌ها هم اشاره کرد و گفت: همیشه با بی‌مهری اسپانسرها مواجه بوده‌ایم. چند حامی مالی در ابتدای کار جذب کردیم که در ادامه با ما همراهی نکردند. خوشبختانه با حمایت‌های هیات مدیره و برخی ازدوستان توانستیم هزینه‌های سنگین مسابقات را تامین کنیم.

وی به جوایز مسابقات هم اشاره کرد و گفت: بدون آنکه از کسی مبلغی به عنوان ورودیه دريافت شود به نفراتی که برنده شوند هزار دلار و به بازنده‌ها 500 دلار جایزه نقدی پرداخت می‌شود. البته این افراد بیشتر برای دريافت کمربندی که اهدا می‌شود به تهران آمده و مبارزه می‌کنند. همچنین از کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، محمود رشیدی رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی که پیام تبریک برای مسابقات فرستادند تشکر می‌کنم و همچنین باید تشکر ویژه‌ای نیز از محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان داشته باشیم.

حجازی در پایان در خصوص تغییر محل برگزاری مسابقات هم گفت:  ابتدا قرار بود مسابقات در فضایی باز و در زمین تنیس برگزار شود اما به دلیل برخی مسائل در مجموعه انقلاب سالنی را به ما اختصاص دادند که در همین مورد نیز جا دارد از مدیریت محترم این مجموعه ورزشی تشکر کنیم.

در پایان این نشست خبری فائزه جهان پیروز نایب ‌رئیس بانوان این سبک اظهار داشت: با هماهنگی‌هایی که شده مسابقات بانوان شنبه و در سالن شهید افراسیابی تهران ساعت 10-12 صبح برگزار می‌شود و کشورهای افغانستان، روسیه و آذربایجان در اوزان 54-57 و 60 کیلوگرم حضور خواهند داشت. در وزن 54 کیلوگرم سعیده صانعی، وزن 57 کیلوگرم فائزه جهان‌فیروز و 60 کیلوگرم مینا کریمی از کشورمان در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.