www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۴۷ 1395/01/02

حاصل عملکرد تیم دو نفره ایران ؛ حمیده عباسعلی در لیگ جهانی کاراته نقره گرفت/ احمدی حذف شد

در پایان سومین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته نمایندگان کشورمان موفق به کسب یک مدال نقره شدند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از رقابتها موسوم به «کاراته وان» به مدت دو روز و با حضور ۷۷۸ کاراته کا از کشورهای مختلف در روتردام هلند برگزار شد. تیم ملی کشورمان در این مسابقات […]

در پایان سومین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته نمایندگان کشورمان موفق به کسب یک مدال نقره شدند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از رقابتها موسوم به «کاراته وان» به مدت دو روز و با حضور ۷۷۸ کاراته کا از کشورهای مختلف در روتردام هلند برگزار شد. تیم ملی کشورمان در این مسابقات دو نماینده داشت که حاصل تلاش آنها یک مدال نقره بود.

شنبه ۲۹ اسفندماه در روزنخست این رقابتها سعید احمدی در وزن ۶۷- کیلوگرم توفیقی در کسب مدال نداشت و از دور مسابقات کنار رفت. وی دور نخست یک بر صفر مقابل کاراته کایی از اکراین بازنده و از دور مسابقات کنار رفت.

اما امروز اول فروردین ماه ۹۵ حمیده عباسعلی در وزن ۶۸+ کیلوگرم زنان با شکست همه رقبا راهی دیدار نهایی شد. در این وزن ۳۱ کاراته کا حضور داشتند که وی دور نخست استراحت داشت و سپس کاراته کاهای اکوادور و اسلواکی را شکست داد و به فینال راه يافت.

کاراته کای شایسته کشورمان برای کسب مدال طلا به مصاف «تنیا نورتان» از کشور میزبان رفت و در نهایت مبارزه را یک بر صفر واگذار کرد و نقره گرفت. بانوی کاراته کای کشورمان در نخستین مرحله لیگ جهانی در پاریس موفق به کسب مدال برنز شده بود.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار