www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۲:۴۰ 1394/11/16

جودو گرند اسلم پاریس؛ دو جودوکار ایران رقبای خود را شناختند

دو عضو تیم ملی جودو کشورمان در رقابتهای جایزه بزرگ پاریس رقبای خود را شناختند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای جودو گراند اسلم پاریس از صبح شنبه آغاز می شود. مراسم قرعه کشی این رقابتها عصر روز جمعه برگزار شد که طی آن دو نماینده کشورمان در این رقابتها رقبای خود را […]

دو عضو تیم ملی جودو کشورمان در رقابتهای جایزه بزرگ پاریس رقبای خود را شناختند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای جودو گراند اسلم پاریس از صبح شنبه آغاز می شود. مراسم قرعه کشی این رقابتها عصر روز جمعه برگزار شد که طی آن دو نماینده کشورمان در این رقابتها رقبای خود را شناختند. در روز نخست این مسابقات تیم کشورمان نماینده ای ندارد و هر دو جودوکار کشورمان روز یکشنبه به روی تاتامی می روند.

در وزن ۸۱- کیلوگرم سعید ملایی دور نخست «آندرین لورنزو» از اسپانیا را پیش رو دارد. وی در صورت برتری باید با برنده مبارزه «دیگو لیما» از پرتقال و «مورالس سیلوا» از کوبا پیکار کند. نماینده کشورمان در صورت پیروزی در این دو بازی باید با یکی از جودوکاران المان ، آذربایجان، ایسلند یا فیجی برای رسیدن به یک چهارم نهایی دیدار کند.

مهمترین حریف ملایی در گروه B که «والیوس فورتیر» نفر دوم رنکینگ جهانی از کانادا است. البته این کانادایی در اولین دیدار باید «وانگ کی چون» قهرمان پیشین جهان از کره جنوبی را شکست دهد. در این وزن ۶۳ جودوکار وزنکشی کرده اند.

جواد محجوب جودوکار وزن ۱۰۰- کیلوگرم کشورمان در گروه B دور نخست باید با «میروسلاو دیزور» از اسلاوکی را پیش رو دارد و در صورت برتری باید با «گریل مرت» از فرانسه پیکار کند. این فرانسوی نفر پنجم رنگینگ جهانی دارنده مدال برنز اروپا و قهرمان دوره قبل همین مسابقات است. محجوب در صورت برتری مقابل این حریف عنوان دارد باید با یکی از جودکاران اکراین ، لهستان ، کونته نگرو یا کانادا مبارزه کند.

رقابتهای جودو گراند اسلم پاریس با حضور ۵۶۳ جودوکار از ۹۱ کشور از فردا آغاز و تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت. نمایندگان کشورمان بعد از حضور در این مسابقات و چهار روز اردوی مشترک ، اتریش شده و در جام اروپا شرکت می کنند.

آخرین اخبار