www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۵۴ 1394/05/16

جودو نوجوانان جهان – سارایوو؛ مرادی با یک پیروزی و یک شکست حذف شد

جودوکار نوجوان تیم ملی کشورمان پس از کسب یک پیروزی به نماینده اوکراین نتیجه را واگذار کرد و از دور مسابقات کنار رفت. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ،  در ادامه روز سوم از رقابتهای جودو قهرمانی نوجوانان جهان جواد مرادی جودوکار وزن ۷۳- کیلوگرم تیم ملی کشورمان در اولین دیدار خود مقابل نماینده ازبکستان […]

جودوکار نوجوان تیم ملی کشورمان پس از کسب یک پیروزی به نماینده اوکراین نتیجه را واگذار کرد و از دور مسابقات کنار رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ،  در ادامه روز سوم از رقابتهای جودو قهرمانی نوجوانان جهان جواد مرادی جودوکار وزن ۷۳- کیلوگرم تیم ملی کشورمان در اولین دیدار خود مقابل نماینده ازبکستان به میدان رفت. وی در این دیدار با قدرت ظاهر شد تنها بعد از گذشت ۱۳ ثانیه از شروع مبارزه “مدی آمانگلدی” از ازبکستان را با ضربه فنی شکست داد و به دور دوم راه يافت.

مرادی در دومین دیدار خود به مصاف  “الکساندر چرکال” دارنده مدال برنز قهرمانی اروپا رفت و با قبول شکست از دور مسابقات کنار رفت.

آخرین نماینده ایران حمیدرضا ملک زاده در وزن ۹۰-  کیلوگرم روز شنبه ۱۷ مردادماه به مصاف رقبای خود می رود. وی دور نخست باید با “یواکلوف” از ازبکستان پیکار کند و در صورت برتری “ساتارینا” از هلند را پیش رو خواهد داشت. در این وزن هم ۲۶ جودوکار به مصاف هم می روند.

این دوره از مسابقات روز یکشنبه با برگزاری رقابتهای بخش تیمی به پایان می رسد که تیم ایران در بخش حضور ندارد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.