www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۳۴ 1394/02/24

جودو قهرمانی آسیا – کویت؛ سعید ملایی برای مدال برنز تلاش می کند

در ادامه رقابتهای جودو قهرمانی آسیا که در کویت جریان دارد دو نماینده ایران از دور مسابقات کنار رفتند و سعید ملایی هم برای کسب مدال برنز تلاش خواهد کرد. به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه این مسابقات که در کویت جریان دارد سعید ملایی در وزن ۸۱- کیلوگرم دور نخست “هانگ شو” از چین تایپه […]

در ادامه رقابتهای جودو قهرمانی آسیا که در کویت جریان دارد دو نماینده ایران از دور مسابقات کنار رفتند و سعید ملایی هم برای کسب مدال برنز تلاش خواهد کرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه این مسابقات که در کویت جریان دارد سعید ملایی در وزن ۸۱- کیلوگرم دور نخست “هانگ شو” از چین تایپه را با ضربه فنی شکست داد و سپس با همین نتیجه برابر “هموباتو” از چین صاحب پیروزی شد. ملایی برای رسیدن به نیمه نهایی به دیدار “ناگاشیما” از ژاپن رفت و با امتیاز طلایی بازنده شد و به گروه بازنده ها رفت.

وی در این مرحله ابتدا “تجانوف” از ترکمنستان را قبل از پایان وقت قانونی شکست داد و به دیدار رده بندی راه پیدا کرد. ملایی برای کسب مدال برنز باید با “یوکی اماموف” از ازبکستان پیکار کند.

محمد جمالی در وزن ۹۰- کیلوگرم در دور نخست استراحت داشت و سپس ” کومار پرامد” از هند را از پیش رو برداشت. وی نیز  دور سوم به “نیشی یاما” از ژاپن باخت و در گروه بازنده ها نیز به “بازبایف” از قزاقستان نتیجه را واگذار کرد و به عنوان هفتم رسید.

ضمن اینکه  در وزن ۱۰۰- کیلوگرم نیز جواد محجوب در دور نخست ” گیون تاها” از سریلانکا را با ضربه فنی از پیش رو برداشت. وی در مبارزه بعدی نتیجه را به “توگتوگانوف” از قرقیزستان واگذار کرد و در گروه بازنده ها هم به “سعیداف” از تاجیکستان باخت و هفتم شد. روز گذشته هم فتحی پور و بریمانلو از دور مسابقات حذف شده بودند.

این دوره از مسابقات روز گذشته با حضور ۲۲۱ جودوکار از ۳۱ کشور در کویت آغاز و عصر جمعه با برگزاری مسابقات بخش تیمی به پایان می رسد.

آخرین اخبار