www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۳۴ 1394/02/24

جودو قهرمانی آسیا – کویت؛ سعید ملایی برای مدال برنز تلاش می کند

در ادامه رقابتهای جودو قهرمانی آسیا که در کویت جریان دارد دو نماینده ایران از دور مسابقات کنار رفتند و سعید ملایی هم برای کسب مدال برنز تلاش خواهد کرد. به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه این مسابقات که در کویت جریان دارد سعید ملایی در وزن ۸۱- کیلوگرم دور نخست “هانگ شو” از چین تایپه […]

در ادامه رقابتهای جودو قهرمانی آسیا که در کویت جریان دارد دو نماینده ایران از دور مسابقات کنار رفتند و سعید ملایی هم برای کسب مدال برنز تلاش خواهد کرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه این مسابقات که در کویت جریان دارد سعید ملایی در وزن ۸۱- کیلوگرم دور نخست “هانگ شو” از چین تایپه را با ضربه فنی شکست داد و سپس با همین نتیجه برابر “هموباتو” از چین صاحب پیروزی شد. ملایی برای رسیدن به نیمه نهایی به دیدار “ناگاشیما” از ژاپن رفت و با امتیاز طلایی بازنده شد و به گروه بازنده ها رفت.

وی در این مرحله ابتدا “تجانوف” از ترکمنستان را قبل از پایان وقت قانونی شکست داد و به دیدار رده بندی راه پیدا کرد. ملایی برای کسب مدال برنز باید با “یوکی اماموف” از ازبکستان پیکار کند.

محمد جمالی در وزن ۹۰- کیلوگرم در دور نخست استراحت داشت و سپس ” کومار پرامد” از هند را از پیش رو برداشت. وی نیز  دور سوم به “نیشی یاما” از ژاپن باخت و در گروه بازنده ها نیز به “بازبایف” از قزاقستان نتیجه را واگذار کرد و به عنوان هفتم رسید.

ضمن اینکه  در وزن ۱۰۰- کیلوگرم نیز جواد محجوب در دور نخست ” گیون تاها” از سریلانکا را با ضربه فنی از پیش رو برداشت. وی در مبارزه بعدی نتیجه را به “توگتوگانوف” از قرقیزستان واگذار کرد و در گروه بازنده ها هم به “سعیداف” از تاجیکستان باخت و هفتم شد. روز گذشته هم فتحی پور و بریمانلو از دور مسابقات حذف شده بودند.

این دوره از مسابقات روز گذشته با حضور ۲۲۱ جودوکار از ۳۱ کشور در کویت آغاز و عصر جمعه با برگزاری مسابقات بخش تیمی به پایان می رسد.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.