www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۲۸ 1393/09/20

جودو قهرمانی آسیا – هنگ کنگ؛ مهدیزاده زاده با شکست در دیدار رده بندی پنجم شد

عضو تیم ملی جودو کشورمان با شکست مقابل حریف قزاقستانی خود در دیدار رده بندی از رسیدن به مدال برنز بازماند. به گزارش “رزم نیوز” ، کیوان مهدیزاده زاده جودوکار تیم ملی نوجوانان ایران در وزن 55- کیلوگرم در اولین دیدار “لیونگ هان مان” از کشور میزبان را با ضربه فنی شکست داد و سپس نماینده […]

عضو تیم ملی جودو کشورمان با شکست مقابل حریف قزاقستانی خود در دیدار رده بندی از رسیدن به مدال برنز بازماند.

به گزارش “رزم نیوز” ، کیوان مهدیزاده زاده جودوکار تیم ملی نوجوانان ایران در وزن 55- کیلوگرم در اولین دیدار “لیونگ هان مان” از کشور میزبان را با ضربه فنی شکست داد و سپس نماینده ترکمنستان را نیز با همین نتیجه از پیش برداشت و به نیمه نهایی راه يافت.ملک زاده در این مرحله به مصاف “هادانو واتارو” از ژاپن رفت بازنده تاتامی را ترک کرد تا برای کسب مدال برنز کار خود را گروه بازنده ها پیگیری کند.

وی که در مرحله نیمه نهایی بازنده شد بود در جدال برای کسب مدال برنز به مصاف “شامشادین” از قزاقستان رفت وبازنده تاتامی را ترک و به عنوان پنجمی قناعت کرد. در ادامه مبارزات روز نخست علیرضا خجسته در وزن 66- کیلوگرم و زهرا باقری در وزن 70+ کیلوگرم بانوان برای کسب مدال برنز به ترتیب با حریفانی از قرقیزستان و هند دیدار می کنند.

پیش از مهدیزاده ، سهیل جمال آبادی موفق به کسب مدال طلا شده بود. تا تیم ملی نوجوانان در روز نخست تا اینجای کار به یک مدال طلا و یک عنوان پنجمی دست پیدا کرده است.

هشتمین دوره رقابتهای جودو قهرمانی نوجوانان آسیا صبح امروز به میزبانی هنگ کنگ و با حضور 172 جودوکار از 22 کشور آغاز شد و تا عصر فردا ادامه خواهد داشت.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.