www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۲۸ 1393/09/20

جودو قهرمانی آسیا – هنگ کنگ؛ مهدیزاده زاده با شکست در دیدار رده بندی پنجم شد

عضو تیم ملی جودو کشورمان با شکست مقابل حریف قزاقستانی خود در دیدار رده بندی از رسیدن به مدال برنز بازماند. به گزارش “رزم نیوز” ، کیوان مهدیزاده زاده جودوکار تیم ملی نوجوانان ایران در وزن 55- کیلوگرم در اولین دیدار “لیونگ هان مان” از کشور میزبان را با ضربه فنی شکست داد و سپس نماینده […]

عضو تیم ملی جودو کشورمان با شکست مقابل حریف قزاقستانی خود در دیدار رده بندی از رسیدن به مدال برنز بازماند.

به گزارش “رزم نیوز” ، کیوان مهدیزاده زاده جودوکار تیم ملی نوجوانان ایران در وزن 55- کیلوگرم در اولین دیدار “لیونگ هان مان” از کشور میزبان را با ضربه فنی شکست داد و سپس نماینده ترکمنستان را نیز با همین نتیجه از پیش برداشت و به نیمه نهایی راه يافت.ملک زاده در این مرحله به مصاف “هادانو واتارو” از ژاپن رفت بازنده تاتامی را ترک کرد تا برای کسب مدال برنز کار خود را گروه بازنده ها پیگیری کند.

وی که در مرحله نیمه نهایی بازنده شد بود در جدال برای کسب مدال برنز به مصاف “شامشادین” از قزاقستان رفت وبازنده تاتامی را ترک و به عنوان پنجمی قناعت کرد. در ادامه مبارزات روز نخست علیرضا خجسته در وزن 66- کیلوگرم و زهرا باقری در وزن 70+ کیلوگرم بانوان برای کسب مدال برنز به ترتیب با حریفانی از قرقیزستان و هند دیدار می کنند.

پیش از مهدیزاده ، سهیل جمال آبادی موفق به کسب مدال طلا شده بود. تا تیم ملی نوجوانان در روز نخست تا اینجای کار به یک مدال طلا و یک عنوان پنجمی دست پیدا کرده است.

هشتمین دوره رقابتهای جودو قهرمانی نوجوانان آسیا صبح امروز به میزبانی هنگ کنگ و با حضور 172 جودوکار از 22 کشور آغاز شد و تا عصر فردا ادامه خواهد داشت.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.