www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۴۵ 1393/09/20

جودو قهرمانی آسیا – هنگ کنگ؛ علیرضا خجسته روی سکوی سوم آسیا ایستاد

جودوکار وزن 66- کیلوگرم تیم ملی نوجوانان ایران با برتری در دیدار رده بندی موفق به کسب مدال برنز شد. به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه این مسابقات که در هنگ کنگ جریان دارد علیرضا خجسته در پیکار رده بندی برابر “ارلان کارديف” از قراقیزستان صاحب پیروزی شد و به نشان برنز دست پیدا کرد. […]

جودوکار وزن 66- کیلوگرم تیم ملی نوجوانان ایران با برتری در دیدار رده بندی موفق به کسب مدال برنز شد.

به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه این مسابقات که در هنگ کنگ جریان دارد علیرضا خجسته در پیکار رده بندی برابر “ارلان کارديف” از قراقیزستان صاحب پیروزی شد و به نشان برنز دست پیدا کرد. این جودوکارنوجوان کشورمان دروزن 66- کیلوگرم در اولین دیدار به مصاف  “عبدالله اوف” از قزاقستان رفت و با گرفتن امتیازات “وازاری” و “یوکو” پیروز از تاتامی خارج شد.

خجسته برای دومین دیدار به مصاف “ساینی سینگ” از هند رفت و با یک امتیاز یوکو بازنده تاتامی را ترک کرد و به گروه بازنده ها رفت. وی برای کسب مدال برنز در گروه بازنده ها در اولین دیدار”ایپیه کامی” از ژاپن را با ضربه فنی شکست داده و راهی بازی رده بندی شده بود. 

تیم ملی نوجوانان کشورمان روز نخست این مسابقات را با طلای سهیل جمال آبادی ، دو برنز زهرا باقری و علیرضا خجسته و عنوان پنجمی کیوان مهدیزاده به پایان برد.

هشتمین دوره رقابتهای جودو قهرمانی نوجوانان آسیا صبح امروز به میزبانی هنگ کنگ و با حضور 172 جودوکار از 22 کشور آغاز شد و تا عصر فردا ادامه خواهد داشت.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.