www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۲۱ 1393/09/20

جودو قهرمانی آسیا – هنگ کنگ؛ سهیل جمال آبادی با اقتدار قهرمان آسیا شد

​تنها جودوکار ایران در پیکارهای نهایی روز نخست از رقابتهای نوجوانان آسیا موفق به کسب مدال طلا شد. به گزارش “رزم نیوز”  ،در ادامه مبارزات روز نخست از هشتمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا سهیل جمالی در پیکار نهایی برابر “خورشید کادریوف” از ازبکستان یک مبارز برتر را به نمایش گذاشت و در همان ابتدای مبارزه با […]

​تنها جودوکار ایران در پیکارهای نهایی روز نخست از رقابتهای نوجوانان آسیا موفق به کسب مدال طلا شد.

به گزارش “رزم نیوز”  ،در ادامه مبارزات روز نخست از هشتمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا سهیل جمالی در پیکار نهایی برابر “خورشید کادریوف” از ازبکستان یک مبارز برتر را به نمایش گذاشت و در همان ابتدای مبارزه با اجرای فن و گرفتن امتیاز “وازاری” از حریف خود پیش افتاد و در ادامه در چند مورد برای اجرای فن اقدام کرد که حریف مانع از نتیجه گرفتن شد و در نهایت نیز با همان امتیاز حریف را شکست داد و به مدال طلا دست پیدا کرد.

جمال آبادی در وزن 50- کیلوگرم کار خود را با برتری مقابل “آرمتبایکوف” از قرقیزستان آغاز کرد و سپس “چی یونگ” از ماکائو را با ضربه فنی از پیش رو برداشت و به نیمه نهایی رسید. وی در این مرحله هم “سرخانوف” از تاجیکستان را قبل از پایان دقیقه دوم مبارزه ضربه فنی کرد و به دیدار پایانی راه پیدا کرد. 

در ادامه این مسابقات امروز خجسته ، مهدیزاده و باقری برای کسب مدال برنز در دیدار رده بندی مقالب رقبای خود قرار می گیرند. 

هشتمین دوره رقابتهای جودو قهرمانی نوجوانان آسیا صبح امروز به میزبانی هنگ کنگ و با حضور 172 جودوکار از 22 کشور آغاز شد و تا عصر فردا ادامه خواهد داشت.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.