www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۳۱ 1394/05/21

تکواندو جایزه بزرگ روسیه؛ نخستین تمرین ملی پوشان انجام شد/ قضاوت ۵۰ داور در مسکو

اعضای تیم ملی تکواندو ایران که برای حضور در رقابتهای جایزه بزرگ روسیه صبح روز گذشته با پروازی مستقیم راهی مسکو شده بودند، عصر همان روز اولین تمرین خود را انجام دادند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، نخستین مرحله از رقابتهای تکواندو برای کسب امتیاز ورودی المپیک در سال ۲۰۱۵، از جمعه هفته جاری […]

اعضای تیم ملی تکواندو ایران که برای حضور در رقابتهای جایزه بزرگ روسیه صبح روز گذشته با پروازی مستقیم راهی مسکو شده بودند، عصر همان روز اولین تمرین خود را انجام دادند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، نخستین مرحله از رقابتهای تکواندو برای کسب امتیاز ورودی المپیک در سال ۲۰۱۵، از جمعه هفته جاری با حضور ۲۴۸ تکواندوکار از ۵۸ کشور جهان به میزبانی روسیه در مسکو آغاز می‌شود.

قضاوت این دوره از مسابقات بر عهده ۵۰ داور بین‌المللی است که از ایران پروانه محمد تقی‌پور تهرانی و شهرام اربابی در بین داوران حضور دارند. اربابی با قضاوت در المپیک لندن و پکن از تجربه بالایی برخوردار است. جلسه فنی داوران نیز طی دیروز و امروز در هتل “دینامو” برگزار شد.

تیم ملی تکواندو ایران روز گذشته با ترکیب فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- كيلوگرم، عليرضا نصرآزادانی و ابوالفضل يعقوبی در وزن ۶۸- كيلوگرم و مسعود حجی‌زواره در وزن ۸۰- کیلوگرم در بخش مردان، كيميا عليزاده در وزن ۵۷- كيلوگرم، شكرانه ايزدي در وزن ۶۷- كيلوگرم و اكرم خدابنده در وزن ۶۷+ كيلوگرم در بخش بانوان روز گذشته راهی مسکو شد و پس از استقرار در هتل محل اقامت خود، ساعت ۱۷ به وقت محلی اولین تمرین خود را برگزار کرد.

این تیم امروز نیز یک جلسه تمرین را در دستور کار خود دارد. همچنین ثبت نام نفرات اعزامی توسط سرپرست تیم کشورمان در محل “کارستون” هتل انجام شد. طبق برنامه امروز از ساعت ۱۶ امروز مراسم قرعه کشی و جلسه فنی مربیان در همین هتل آغاز می‌شود.

بهنام اسبقی، مهدی خدابخشی با تصمیم کادرفنی این تیم را در این دوره از رقابتها همراهی می‌کنند. پی در تهران، خواهد ماند. این دوره از مسابقات تحت عنوان گرندپريكس G۴ است و دارنده مدال طلا ۴۰ امتياز، دارنده مدال نقره ۲۴ امتياز و دارندگان مدال برنز ۱۴.۴ امتياز برای افزايش امتيازات رنكينگ المپيكی‌شان در راه كسب سهميه المپيک، بدست خواهند آورد.

آخرین اخبار