www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۲:۲۲ 1394/03/16

جودو بین‌المللی بلاروس؛ قاسمی‌نژاد و ملایی یکشنبه روی تاتامی می‌روند

دو جودوکار تیم ملی ایران صبح یکشنبه و در دومین روز از رقابتهای بین‌المللی بلاروس به دیدار رقبای خود می‌روند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از مسابقات تحت عنوان کاپ اروپا با حضور ۲۷۷ جودوکار از ۳۴ کشور صبح امروز در مینسک آغاز شد. از این تعداد ۱۸۳ جودوکار در بخش مردان […]

دو جودوکار تیم ملی ایران صبح یکشنبه و در دومین روز از رقابتهای بین‌المللی بلاروس به دیدار رقبای خود می‌روند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از مسابقات تحت عنوان کاپ اروپا با حضور ۲۷۷ جودوکار از ۳۴ کشور صبح امروز در مینسک آغاز شد. از این تعداد ۱۸۳ جودوکار در بخش مردان و در هفت وزن به رقابت می‌پردازند. تیم ملی ایران با سه جودوکار راهی این دوره از رقابتها شده که از این بین تنها ملایی و قاسمی‌نژاد به مصاف رقبای خود می‌روند.

جواد محجوب در وزن ۱۰۰- کیلوگرم قرار بود دراین مسابقات به دیدار رقبای خود برود که به دلیل سرماخوردگی شدید قبل از اعزام با صلاحدید پزشک تیم ملی اجازه حضور در مسابقات را پیدا نکرد و تنها در اردوی تمرینی بعد از رقابتها تمرینات خود را پیگیری می‌کند.

اما در وزن ۸۱- کیلوگرم که ۳۳ جودوکار حضور دارند، سعید ملایی دور نخست استراحت دارد و سپس با نماینده فرانسه پیکار می‌کند. ملایی در صورت برتری برابر نماینده فرانسه، دور سوم برنده مبارزه ازبکستان و بلاروس را پیش رو خواهد داشت.

امیر قاسمی‌نژاد هم در وزن ۹۰- کیلوگرم در اولین دیدار به مصاف جودوکاری از کشور جمهوری چک خواهد رفت و در ادامه و در صورت پیروزی با جودوکاری از اکراین خواهد رفت. در این وزن هم ۲۱ جودوکار حضور دارند.

در پایان این مسابقات یک اردوی مشترک تمرینی بین جودوکاران شرکت کننده برگزار خواهد شد که هر سه جودوکار کشورمان در این اردو حضور خواهند داشت.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.