www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۲۱ 1393/10/17

جودو برعلیه ابولا

احتمالا درمورد ویروس کشنده ابولا که جان صدها نفر را در سال گذشته میلادی گرفت و نگرانی هایی را در سطح جهان ایجاد کرد جسته گریخته شنیده اید. به گزارش “رزم نیوز” ، حالا فدراسیون بین المللی جودو در یک اقدام تحسین برانگیز و انساندوستانه مبلغ 10 هزار دلار به مرکز ملی مقابله با ابولا […]

احتمالا درمورد ویروس کشنده ابولا که جان صدها نفر را در سال گذشته میلادی گرفت و نگرانی هایی را در سطح جهان ایجاد کرد جسته گریخته شنیده اید.

به گزارش “رزم نیوز” ، حالا فدراسیون بین المللی جودو در یک اقدام تحسین برانگیز و انساندوستانه مبلغ 10 هزار دلار به مرکز ملی مقابله با ابولا در سیرالئون جهت مبارزه با این بیماری کمک کرده است. رئیس انجمن جودو سیرالئون و رئیس مرکز مقابله با ابولا ضمن قدردانی از این اقدام فدراسیون بین المللی جودو از حمایت ijf و حرکت مسئولانه آنها تشکر کرده اند.

ویروس ابولا یکی از کشنده ترین ویروسها است که نخستین بار در سال 1976 کشف شد، اما انتشار دوباره آن در سال 2014 نامش را مجددا بر سر زبانها انداخت. اینبار ویروس از گینه شروع و به کشورهای سیرالئون و لیبریا گسترش یافت. از زمان انتشار مجدد این ویروس  بیش از450 نفر از مبتلایان جان خود را از دست داده اند.

320px-Ebola_virus_em

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.