www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۱۰ 1401/08/17

جوجیتسو قهرمانی جهان؛ قهرمانی اکبرپور و پایان کار نمایندگان ایران با سه مدال

روز پایانی رقابت‌های جوجیتسو قهرمانی جهان با کسب مدال طلای اکبرپور برای کشورمان همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، روز پایانی مسابقات جهانی جوجیتسو در تمامی رده‌های سنی،  امروز (سه‌شنبه- 17 آبان ماه) برگزار و علی اکبرپور آخرین نماینده کشورمان در رده مستر با شکست تمامی رقبای خود موفق به کسب مدال طلا شد.

اکبرپور در مبارزات وزن 94+ کیلوگرم مستر 1 به رقابت با رقابی خود پرداخت و با شکست نمایندگان قزاقستان، رومانی و مونته‌نگرو به مدال طلا دست یافت تا کاروان جوجیتسو ایران با کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز به کار خود در این رقابت‌ها پایان دهد.

پیش‌تر محمد مهدی رستمیان مدال نقره کسب کرده و رادمان غلامی نیز به نشان برنز رسیده بود.

هدایت تیم ملی کشورمان در این مسابقات برعهده سیدامیر خوش‌بین بود و محمد حسن رستمیان ریاست انجمن جوجیتسو jjif نیز سرپرستی تیم ملی را برعهده داشت.

مسابقات جوجیتسو قهرمانی جهان در تمامی رده‌های سنی از روز شنبه 6 آبان‌ماه با حضور 1700 ورزشکار از 75 کشور جهان در ابوظبی امارات آغاز شد و امروز به پایان خواهد رسید.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.