www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۵۳ 1394/05/28

جوانگرایی، پَر! 3 جودوکار مجوز حضور در جهانی قزاقستان را گرفتند/ جوانان پشت خط خروجی!

در حالیکه قرار بود تیم ملی‌جودو با 3 ورزشکار تیم‌جوانان و 2 نفر از بزرگسالان در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کند، شورای برون‌مرزی تنها مجوز 3 جودوکار را صادر کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در روزهایی که مسئولان جودوی کشور تصمیم جدی برای جوانگرایی در تیم ملی گرفته‌اند به نظر می‌رسد از […]

در حالیکه قرار بود تیم ملی‌جودو با 3 ورزشکار تیم‌جوانان و 2 نفر از بزرگسالان در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کند، شورای برون‌مرزی تنها مجوز 3 جودوکار را صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در روزهایی که مسئولان جودوی کشور تصمیم جدی برای جوانگرایی در تیم ملی گرفته‌اند به نظر می‌رسد از در و دیوار برای آنها بدشانسی می‌بارد.

روزهای گذشته خبرهای امیدوار کننده‌ای از فدراسیون‌جودو مبنی بر تصمیم قاطع برای جوانگرایی در تیم ملی به گوش می‌رسید اما این‌بار به نظر می‌رسد بدشانسی گریبان تیم ملی را گرفته باشد.

شنیده‌ها حاکی از این است که شورای برون‌مرزی نمی‌تواند برای هر 5 ملی‌پوش تیم جودو روادید صادر کند و تنها 3 ورزشکار می‌توانند همراه با سرمربی و رییس‌فدراسیون به قزاقستان اعزام شوند.

این تصمیم در حالی گرفته شد که حضور 3 ملی‌پوش جوان در ترکیب‌بزرگسالان می‌توانست تجربه فوق‌العاده‌ای برای آنها باشد اما به هر حال شواهد حاکی از آن است که برای جوانگرایی در تیم‌ملی باز هم باید صبر کرد.

به گفته رییس فدراسیون جودو ملی‌پوشان تیم جوانان با مشکل سربازی مواجه هستند و نمی‌توانند از کشور خارج شوند. به این ترتیب حدس زدن ترکیب 3 نفره تیم‌ملی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان زیاد کار سختی نیست.

سعید ملایی که بی‌تردید در ترکیب  تیم ملی حضور دارد. وحید بنا هم که در انتخابی عملکرد قابل‌قبولی از خود ارائه داده بود به احتمال فراوان نفر دوم است اما شاید  بازگشت محجوب بعد از خداحافظی یک روزه از تیم‌ملی هم  به این دلیل باشد که وی نماینده وزن منهای100 کیلوگرم در مسابقات‌جهانی باشد.

البته مسئولان فدراسیون جودو اعلام کرده‌اند لیست تیم ملی ظرف 2 روز آینده مشخص می‌شود اما به احتمال فراوان محجوب، ملایی و بنا 3 ملی‌پوشی باشند که تیم ملی را در تاتامی جهانی همراهی خواهند کرد.

پیش از این اسامی 3 عضو تیم ملی جوانان به نام‌های محمد صدیقی در وزن 60-کیلوگرم ، مهدی فتحی‌پور در وزن 66-کیلوگرم  و رامین صفویه در وزن 100-کیلوگرم به همراه  وحید بنا در وزن 73-کیلوگرم و سعید ملایی در وزن 81-کیلوگرم به عنوان ترکیب تیم‌ملی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان اعلام شده بود.

آخرین اخبار