www.khabarrazmavar.ir

از سوی سرمربی تیم ملی تشریح شد

شناسه خبر : ۱۰:۳۶ 1398/06/09

جزئیات نقشه ای که برای جودوکاران ایران کشیدند

برنامه ریزی که از مدت‌ها قبل برای به حاشیه بردن جودو ایران از سوی برخی مسئولان جهانی صورت گرفته بود در مسابقات توکیو به مرحله نهایی رسید و سعید مولایی را به حاشیه برد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور،مجید زارعیان سرمربی تیم ملی جودو با اشاره به اتفاقاتی که پیرامون سعید ملایی در مسابقات جهانی جودو رخ داده است، به خبرنگار مهر افزود: جو سنگینی بر مسابقات روز چهارشنبه حکمفرما بود. از مبارزه سوم به بعد نیروهای امنیتی کنار ملایی حضور داشتند و اجازه نمی دادند حتی من کنار ورزشکارم در سالن تمرین حضور داشته باشم که همین جریان تاثیر منفی زیادی داشت.

وی ادامه داد: تمام این جریانات از قبل طراحی شده بود تا ملایی با رقیب رژیم اشغالگر قدس مبارزه کند. آنها اهداف سیاسی را از موضوع دنبال می کردند که شکست ملایی به بلژیک که با تمام وجود مبارزه کرد و به زعم کارشناسان تمام تلاشش را برای کسب پیروزی برای بکار گرفت، همه این نقشه ها را برباد داد. حتی بر خلاف قانون جدول را تغییر دادند. طبق قانون هیچ گاه جدول مسابقات قهرمانی جهان تغییر نمی کند. طبق جدول، مسابقه رژیم صهیونیستی بعد  از مبارزه ملایی بود اما جدول را طوری جابه جا کردند که مبارزه ورزشکار رژیم صهیونیستی با جودوکار مصری و  بازی ملایی جابه جا شود که خلاف قانون بود.

زارعیان در مورد تماس از ایران و تحت فشار بودن خانواده ملایی هم گفت: متاسفانه این خبر کذب محض است که منتشر شده تا او مقابل ورزشکار رژیم صهیونیستی مبارزه نکند. این موضوع اصلا صحت ندارد. این مباحث را برای تحت فشار قراردادن سعید خودشان به او القا کردند. ضمن اینکه کسی از ایران حتی به ما زنگ هم نزد که مبارزه کنیم یا خیر چه برسد خانواده ورزشکار را تهدید کنیم.

سرمربی تیم ملی در مورد دلیل عدم بازگشت ملایی به تهران هم گفت: بعد از پایان مسابقات با مامور امنیتی و با یک  خودروی «ون»  همراه سعید آمدند و هتل ملایی را بدون اجازه من  و برخلاف قانون تغییر دادند. سعید بلیت بازگشت به تهران داشت و اما ماموران امنیتی نگذاشتند همراه من بیاید و بلیت آلمان را برایش تهیه کرده بودند.  وزیر ورزش رژیم صهیونیستی هم در سالن مسابقات حضور داشت و قطعا اگر فشار روانی «ویزر» رئیس فدراسیون جهانی جودو نبود مدال می گرفت.

سرمربی تیم ملی جودو تصریح کرد:  فکر می کنم همه چیز از پیش تعیین شده بود. قبل از سفر به ژاپن، عده ای در ایران با جوسازی ها این اتفاقات را چیده بودند و مرتب با سعید در تماس بودند.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.