www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۳۱ 1393/08/29

جام جهانی ووشو – اندونزی؛ لادور و قلی پور حریفان خود را شکست داد

سومین نماینده ایران در روز نخست از هفتمین دوره جام جهانی ووشو موفق به برتری مقابل نماینده مصر شد. به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه این مسابقات که با حضور ووشوکاران 18 کشور به میزبانی اندونزی در جاکارتا جریان دارد نماینده ایران در وزن 80- کیلوگرم مقابل “محمد ایمان جلال ” از مصر به میدان رفت. حمیدرضا […]

سومین نماینده ایران در روز نخست از هفتمین دوره جام جهانی ووشو موفق به برتری مقابل نماینده مصر شد.

به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه این مسابقات که با حضور ووشوکاران 18 کشور به میزبانی اندونزی در جاکارتا جریان دارد نماینده ایران در وزن 80- کیلوگرم مقابل “محمد ایمان جلال ” از مصر به میدان رفت. حمیدرضا لادور در پیکار با این حریف مصری در دو راند متوالی صاحب پیروزی شد. وی فردا به دیدار نماینده تونس خواهد رفت. در این وزن سه ووشوکار حضور دارند که لادور در صورت برتری در مبارزه فردا به مدال طلا  دست پیدا می کند.

همچنین حمیدرضا قلی پور  در وزن 85- کیلوگرم به دیدار نماینده اوکراین رفت. وی که تاکنون چهار بار مقابل “دیمیتریو باتوک” در رقابتهای مختلف پیروز شده بود موفق شد یک بار دیگر این حریف را شکست دهد. وی در هر دو راند پیروز از میدان خارج شد. قلی پور فردا با نماینده الجزایر برای کسب مدال طلا پیکار می کند.

تیم ملی کشورمان علاوه بر قلی پور و لادور امروز نماینده دیگر هم داشت.  در وزن 65- کیلوگرم جعفر شیرزاد در اولین دیدار خود حریفی از ویتنام را  در دو راند متوالی شکست داد تا با قطعی کردن مدال نقره خود راهی دیدار پایانی شود. سهیلا منصوریان هم در وزن 52- کیلوگرم در اولین دیدار خود “هرتاتي”  نماینده  کشور میزبان را شکست داد. وی نیز فردا جمعه با نماینده کره جنوبی برای کسب مدال طلا مبارزه خواهد کرد.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.