www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 16:40 1393/08/30

جام جهانی ووشو – اندونزی؛ قلی پور و لادور به مدال طلا دست پیدا کردند

 دو عضو تیم ملی ووشو کشورمان در هفتمین دوره جام جهانی ووشو با برتری مقابل رقبای خود صاحب مدال طلا شدند. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، در ادامه این مسابقات که به میزبانی اندونزی در جاکارتا جریان دارد صبح امروز چهار نماینده ایران در پیکار با رقبای خود صاحب پیروزی شدند. مریم هاشمی اولین نماینده ایران بود […]

 دو عضو تیم ملی ووشو کشورمان در هفتمین دوره جام جهانی ووشو با برتری مقابل رقبای خود صاحب مدال طلا شدند.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، در ادامه این مسابقات که به میزبانی اندونزی در جاکارتا جریان دارد صبح امروز چهار نماینده ایران در پیکار با رقبای خود صاحب پیروزی شدند. مریم هاشمی اولین نماینده ایران بود که دور نخست به دیدار نماینده مصر رفت و در دو راند متوالی صاحب پیروزی شد. وی عصر امروز باید با حریفی از کشور میزبان برای کسب مدال طلا مبارزه کند.

حمید رضا لادور که روز گذشته سانداکار مصری را شکست داده بود ، صبح امروز هم در دو راند متوالی ووشوکار تونسی را از پیش رو برداشت و اولین نشان طلا را برای تیم ملی کشورمان به دست آورد. حمید رضا قلی پور که سال 2010 مدال نقره این مسابقات را کسب کرده بود ، ووشوکار الجزایری را با ضربه فنی شکست داد و دومین طلا را برای تیم ملی کشورمان کسب کرد. این سانداکار الجزایری مدال برنز دوره قبل رقابتهای قهرمانی جهان را در کارنامه داشت. قلی پور روز گذشته در نخستین مبارزه خود نماینده اکراین را از پیش رو برداشته بود.

در آخرین دیدار مبارزات نوبت صبح هم مصطفی خلعتبری که اولین تجربه برون مرزی خود را پشت سر می گذاشت در پیکار با نماینده برمودا در وزن 90+ کیلوگرم طی دو راند متوالی صاحب برتری شد.

آخرین اخبار

تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
جاشوا و فیوری بهار سال بعد برای یکی کردن عناوین قهرمانی سنگین وزن جهان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت/تلاش وایلدر و تیمش برای جلوگیری از این مبارزه.
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته بانوان کشورمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از امروز یک شنبه ۲۸ دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز  شد. حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور،...
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
آنچه در ذهن مردم نقش می‌بندد، بازتاب رفتار شماست و اگر روی بلندترین سکوها ایستاده باشید، باید بدانید که ممکن است فاصله شما تا سقوط، تنها یک قدم است.