www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۴۳ 1393/08/30

جام جهانی ووشو – اندونزی؛ شهربانو منصوریان روی سکوی قهرمانی ایستاد

روز طلایی ووشوکاران کشورمان در جام جهانی ووشو تداوم يافت و شهربانو منصوریان هم یک طلای دیگر برای تیم کشورمان کسب کرد. به گزارش “رزم نیوز” ، جام جهانی ووشو روز گذشته در بخش ساندا در جاکارتا به میزبانی اندونزی آغاز شد و اعضای تیم کشورمان  که تاکنون موفق به کسب سه مدال طلا و يك […]

روز طلایی ووشوکاران کشورمان در جام جهانی ووشو تداوم يافت و شهربانو منصوریان هم یک طلای دیگر برای تیم کشورمان کسب کرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، جام جهانی ووشو روز گذشته در بخش ساندا در جاکارتا به میزبانی اندونزی آغاز شد و اعضای تیم کشورمان  که تاکنون موفق به کسب سه مدال طلا و يك نقره شده‌ بودند توسط شهربانو منصوريان به چهارمين مدال طلا دست پيدا كردند. شهربانو منصوریان در وزن 70- کیلوگرم كه سه ووشوکار حضور داشت در دور نخست به قید قرعه استراحت داشت و سپس ویتنام را ٢ بر يك شکست داد و طلا گرفت.

برای تیم ملی کشورمان تاکنون سهیلا منصوریان در وزن 52- کیلوگرم بانوان، حمیدرضا لادور در وزن 80- کیلوگرم و حمیدرضا قلی‌پور در وزن 85- کیلوگرم مردان موفق به کسب مدال طلا و مريم هاشمی در وزن ٦٥ كيلوگرم بانوان موفق به كسب مدال نقره شده‌اند.

آخرین اخبار

آموزش شگردهای مبارزه
آموزش شگردهای مبارزه
از تکنیک ضربه زدن به ساق پای حریف استفاده کن تا فرصتی برای حمله با دست‌هات پیدا کنی
جیک همچنان روی نوار پیروزی
جیک همچنان روی نوار پیروزی
جِیک پائول یوتیوبر مشهور آمریکایی صبح امروز تو یه مبارزه بوکس به مصاف مایک پِری فایتر سابق یو اف سی رفت و موفق شد با ناک اوت فنی پری رو شکست بده!
خط و نشان جیک برای دانا
خط و نشان جیک برای دانا
جیک پاول برای دانا وایت پیغام فرستاد ! هرکی بفرستی ، هر کدوم از فایترهای MMA رو می‌زنم پاره می کنم !