www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10:09 1399/11/07

جام جهانی بوکس در سال 2022 برگزار می‌شود

به دلیل شیوع ویروس کرونا، جام جهانی بوکس به تعویق افتاد و یک سال دیگر برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از inside the games، مسابقات جام جهانی بوکس که قرار بود اواخر سال 2021 در روسیه برگزار شود با تصمیم هیئت رئیسه فدراسیون جهانی بوکس به دلیل شیوع ویروس کرونا با یک سال تاخیر در سال 2022 برگزار خواهد شد.

عمر کرملف، رئیس فدراسیون جهانی بوکس در این باره اظهار داشت: وضعیت را با دقت دنبال می‌کنیم و با پزشکان در ارتباط هستیم که اولویت‌مان سلامتی جامعه بوکس است. اگر چه به طور کلی خوش‌بینی محتاطانه‌ای داریم، اما کاملاً با هیئت مدیره موافقت می‌کنم که مسابقات جهانی بوکس را برای حفظ سلامتی خانواده بوکس‌مان به سال 2022 انتقال دهیم.

البته یک حسابرس هشدار داده بود که توانایی مالی فدراسیون جهانی بوکس در مورد بازپرداخت بدهی‌هایش به اجرای مناسب مسابقات جام جهانی بوکس و قهرمانی جهان بستگی دارد.

جام جهانی بوکس از سال 1979 آغاز به کار کرده است. آخرین بار هم در سال 2008 برگزار شده است.

همچنین در سال 2021 رویداد مهمی همچون مسابقات قهرمانی جوانان جهان طی روزهای 10 تا 24 آوریل (21 فروردین تا 4 اردیبهشت سال 1400) به میزبانی لهستان است برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

تقدیر فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی از فرشتگان نینجا + فیلم
تقدیر فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی از فرشتگان نینجا + فیلم
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، ضمن قدردانی از مسئولین، مربیان و فرشتگان نینجا (نینجوتسو) که به مرحله فینال مسابقات عصرجدید راه یافتند، با اهدای لوح و هدایایی، حمایت همه جانبه فدراسیون را از این عزیزان اعلام کرد.