www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۰۰ 1394/04/18

جامعه کاراته در سوگ پنجمین سالگرد مرحوم شاطرزاده

روزها که از نیمه تیرماه می گذرد جامعه کاراته به یاد از دست دادن مرد پرافتخار و با معرفت تیم ملی، علی شاطرزاده بر مزارش گرد هم می آیند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، علی شاطرزاده دارنده مدال های نقره ۹۸ جهان، نقره بازیهای آسیایی ۹۸ بانکوک و پنج طلای آسیا یکی از پرافتخارترین کاراته کاهای […]

روزها که از نیمه تیرماه می گذرد جامعه کاراته به یاد از دست دادن مرد پرافتخار و با معرفت تیم ملی، علی شاطرزاده بر مزارش گرد هم می آیند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، علی شاطرزاده دارنده مدال های نقره ۹۸ جهان، نقره بازیهای آسیایی ۹۸ بانکوک و پنج طلای آسیا یکی از پرافتخارترین کاراته کاهای ایران بود که ۲۲ تیرماه در سن ۳۷ سالگی بر اثر ضایعه مغزی در بیمارستان الزهرا اصفهان دعوت حق را لبیک گفت و خیل دوستدارانش را در غمی بزرگ تنها گذاشت.

شاطرزاده پس از خداحافظی از دنیای قهرمانی مدتی سرمربیگری تیم ملی کاراته قطر را برعهده داشت و پس از بازگشت به ایران به عنوان سرمربی تیم های فجر، نفت و در ۴ سال آخر قبل از مرگش فولاد مبارکه سپاهان، بارها این تیم‌ها را به مقام قهرمانی لیگ کاراته کشور رساند و هنوز هم بهترین و پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ های کاراته است.

۲۲ تیرماه ۹۴ نزدیک است ، روزی که سفر ابدي بزرگ مرد كاراته ايران پنج ساله می شود و بی شک دوستانش هنوز اين ناگوارترين اتفاق كاراته را باور ندارند. مرحوم علي شاطرزاده هر چه خواست در دنياي قهرماني اش بدست آورد. آنچه امروز همچنان او را ميان اهالي كاراته محبوب و فراموش نشدني نگه داشته شخصيت والا و منش و مردانگي او بود.

روز جمعه ۱۹ تیرماه مراسمی به مناسبت یادبود این بزرگ مرد کاراته ایران از ساعت ۱۹ در قطعه ۱۶ ، بلوک هفت باغ رضوان اصفهان از سوی خانواده اش و با حضور جمعی از اهالی کاراته  و دوستانش برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید