www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۰۰ 1394/04/18

جامعه کاراته در سوگ پنجمین سالگرد مرحوم شاطرزاده

روزها که از نیمه تیرماه می گذرد جامعه کاراته به یاد از دست دادن مرد پرافتخار و با معرفت تیم ملی، علی شاطرزاده بر مزارش گرد هم می آیند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، علی شاطرزاده دارنده مدال های نقره ۹۸ جهان، نقره بازیهای آسیایی ۹۸ بانکوک و پنج طلای آسیا یکی از پرافتخارترین کاراته کاهای […]

روزها که از نیمه تیرماه می گذرد جامعه کاراته به یاد از دست دادن مرد پرافتخار و با معرفت تیم ملی، علی شاطرزاده بر مزارش گرد هم می آیند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، علی شاطرزاده دارنده مدال های نقره ۹۸ جهان، نقره بازیهای آسیایی ۹۸ بانکوک و پنج طلای آسیا یکی از پرافتخارترین کاراته کاهای ایران بود که ۲۲ تیرماه در سن ۳۷ سالگی بر اثر ضایعه مغزی در بیمارستان الزهرا اصفهان دعوت حق را لبیک گفت و خیل دوستدارانش را در غمی بزرگ تنها گذاشت.

شاطرزاده پس از خداحافظی از دنیای قهرمانی مدتی سرمربیگری تیم ملی کاراته قطر را برعهده داشت و پس از بازگشت به ایران به عنوان سرمربی تیم های فجر، نفت و در ۴ سال آخر قبل از مرگش فولاد مبارکه سپاهان، بارها این تیم‌ها را به مقام قهرمانی لیگ کاراته کشور رساند و هنوز هم بهترین و پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ های کاراته است.

۲۲ تیرماه ۹۴ نزدیک است ، روزی که سفر ابدي بزرگ مرد كاراته ايران پنج ساله می شود و بی شک دوستانش هنوز اين ناگوارترين اتفاق كاراته را باور ندارند. مرحوم علي شاطرزاده هر چه خواست در دنياي قهرماني اش بدست آورد. آنچه امروز همچنان او را ميان اهالي كاراته محبوب و فراموش نشدني نگه داشته شخصيت والا و منش و مردانگي او بود.

روز جمعه ۱۹ تیرماه مراسمی به مناسبت یادبود این بزرگ مرد کاراته ایران از ساعت ۱۹ در قطعه ۱۶ ، بلوک هفت باغ رضوان اصفهان از سوی خانواده اش و با حضور جمعی از اهالی کاراته  و دوستانش برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.