www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۵۵ 1399/02/08

جاشوا به دنبال مبارزه تاریخی با فیوری؛ جاشوا: مبارزه بدون جمعیت سخت است

قهرمان بوکس سنگین‌وزن جهان گفت: مبارزه پشت درهای بسته و بدون حضور مردم سخت و دشوار است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، آنتونی جاشوا تاکید دارد او برای مبارزه با تایسون فیوری پشت درهای بسته آماده است چرا که او اعتقاد دارد این تنها فرصت او برای مبارزه است.

جاشوا قهرمان سنگین‌وزن بوکس در جهان محسوب می‌شود و این گمانه‌زنی وجود دارد که او و تایسون بتوانند در جشن وحدت سال 2020 همدیگر را ملاقات کنند. به نظر می‌رسد مذاکراتی در این خصوص مطرح شده است.

جاشوا در این باره گفت: اگر ادی هارن گفته که این مبارزه با مدیریت کرده و این ملاقات پشت درهای بسته است، من می‌پذیرم. اگر آن را الان قبول نکنم فکر نمی‌کنم دوباره این فرصت به وجود بیاید. من مجبور هستم از این فرصت استفاده کنم.

جاشوا همچنین تأکید کرده با وجود پیامدهای مالی آشکار، باز هم می‌تواند کار خود را پشت درهای بسته از سر بگیرد.

پیش از این مطرح شده بود دیدار او با پولوف می‌تواند بدون هوادار برگزار شود اما این مبارزه لغو شد.

جاشوا یادآور شد: من هم مانند دیگر مردم جهان از نظر اقتصادی ضربه بزرگی خورده‌ام. البته من برای عشقی که به ورزش بوکس دارم مبارزه می‌کنم اما اوضاع اقتصادی این مشکل را برای من به وجود آورده حتی اگر مبلغ 5 دلار یا پوند هم مطرح باشد برگردم. من هیچ وقت آنقدر بزرگ نیستم که بتوانم درآمد داشته باشم.

این قهرمان سنگین‌وزن جهان خاطرنشان کرد: صددرصد من برای کمتر از 8 میلیون دلار مبارزه می‌کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا عدم حضور تماشاگر بر توانایی او در رینگ تاثیر می‌گذارد یا خیر، عنوان کرد: فکر می‌کنم همین طور باشد. وقتی شما مقابل 80 هزار نفر مبارزه می‌کنید دوست داشته باشید یا نه تاثیر زیادی روی روان و اعتماد به نفس شما می‌گذارد. من برای جمعیت مبارزه می‌کنم، بنابراین مبارزه بدون حضور مردم دشوار است اما یک برنده همیشه برنده است.

 قهرمان سنگین وزن و مدال آور طلای 2012 اعتراف کرد که مبارزه در یک مکان آرام و خالی دشوار خواهد بود.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.