www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10:55 1399/02/08

جاشوا به دنبال مبارزه تاریخی با فیوری؛ جاشوا: مبارزه بدون جمعیت سخت است

قهرمان بوکس سنگین‌وزن جهان گفت: مبارزه پشت درهای بسته و بدون حضور مردم سخت و دشوار است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، آنتونی جاشوا تاکید دارد او برای مبارزه با تایسون فیوری پشت درهای بسته آماده است چرا که او اعتقاد دارد این تنها فرصت او برای مبارزه است.

جاشوا قهرمان سنگین‌وزن بوکس در جهان محسوب می‌شود و این گمانه‌زنی وجود دارد که او و تایسون بتوانند در جشن وحدت سال 2020 همدیگر را ملاقات کنند. به نظر می‌رسد مذاکراتی در این خصوص مطرح شده است.

جاشوا در این باره گفت: اگر ادی هارن گفته که این مبارزه با مدیریت کرده و این ملاقات پشت درهای بسته است، من می‌پذیرم. اگر آن را الان قبول نکنم فکر نمی‌کنم دوباره این فرصت به وجود بیاید. من مجبور هستم از این فرصت استفاده کنم.

جاشوا همچنین تأکید کرده با وجود پیامدهای مالی آشکار، باز هم می‌تواند کار خود را پشت درهای بسته از سر بگیرد.

پیش از این مطرح شده بود دیدار او با پولوف می‌تواند بدون هوادار برگزار شود اما این مبارزه لغو شد.

جاشوا یادآور شد: من هم مانند دیگر مردم جهان از نظر اقتصادی ضربه بزرگی خورده‌ام. البته من برای عشقی که به ورزش بوکس دارم مبارزه می‌کنم اما اوضاع اقتصادی این مشکل را برای من به وجود آورده حتی اگر مبلغ 5 دلار یا پوند هم مطرح باشد برگردم. من هیچ وقت آنقدر بزرگ نیستم که بتوانم درآمد داشته باشم.

این قهرمان سنگین‌وزن جهان خاطرنشان کرد: صددرصد من برای کمتر از 8 میلیون دلار مبارزه می‌کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا عدم حضور تماشاگر بر توانایی او در رینگ تاثیر می‌گذارد یا خیر، عنوان کرد: فکر می‌کنم همین طور باشد. وقتی شما مقابل 80 هزار نفر مبارزه می‌کنید دوست داشته باشید یا نه تاثیر زیادی روی روان و اعتماد به نفس شما می‌گذارد. من برای جمعیت مبارزه می‌کنم، بنابراین مبارزه بدون حضور مردم دشوار است اما یک برنده همیشه برنده است.

 قهرمان سنگین وزن و مدال آور طلای 2012 اعتراف کرد که مبارزه در یک مکان آرام و خالی دشوار خواهد بود.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.