www.khabarrazmavar.ir

تغییرات در هر مجموعه ای طبیعی است

شناسه خبر : 15454 ۱۴:۵۱ ۱۳۹۸/۰۴/۰۶

ثوری: دوستان منتقد از هر کار ما ایراد می گیرند/ بردبار به کمیته داوران برمی گردد

رئیس فدراسیون بوکس گفت: تغییرات در هر مجموعه ای امری طبیعی است، اما من نمی دانم چرا برخی این قدر این مسائل را بزرگ جلوه می دهند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، ” حسین ثوری ” در مورد جابجایی های اخیر در بدنه فدراسیون بوکس اظهار داشت: این تغییرات در راستای اهداف فدراسیون بوده و هیچ گونه غرضی در آن نبوده است.
وی افزود: دوستان به رفتن دبیر فدراسیون اشاره می کنند. آقای کلانتری دوست و برادر من است که به دلیل پست بالاتر، از فدراسیون کنار رفتند. در سایر تغییرات نیز هم اهداف فدراسیون و هم مصالح افراد را درنظر گرفتیم.
ثوری ادامه داد: واقعا نمی دانم چرا برخی دوستان و البته چند رسانه خاص این قدر این مسائل را بزرگ می کنند. آنها بابت هر اتفاقی در فدراسیون موضع می گیرند تا شخص من را بکوبند.
رئیس فدراسیون بوکس با بیان این که از این جوسازی ها واهمه ای ندارد، تصریح کرد: من برای خدمت به بوکس کشور آمده ام و تاکنون تمامی تلاشم را به کار بسته ام تا بوکس ایران به موفقیت برسد. در این راه نیز از هیچ چیزی نمی ترسم. چون معتقدم به قطار در حال حرکت سنگ می اندازند.
وی در پاسخ خبرنگار رزم آور درباره استعفای ” بابک بردبار ” رئیس کمیته داوران فدراسیون گفت: استعفای بردبار را قبول نکرده ام و او به زودی به کمیته داوران بازخواهد گشت.
ثوری در پایان، در مورد وضعیت تیم ملی یادآور شد: با حضور ” علیرضا استکی ” که از مربیان جوان و بادانش بوکس ایران است، شرایط تیم ملی مطلوب است. هفته گذشته نیز انتخابی تیم ملی برگزار شد و اردونشینان خود را برای مسابقات مهم پیش رو آماده می کنند.

آخرین اخبار