www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۴۸ 1394/01/22

تیم ملی کوراش به مسابقات قهرمانی آسیا اعزامی می شود

تیم ملی کوراش ایران با ترکیبی کامل در رقابتهای قهرمانی آسیا ۲۰۱۵ به دیدار رقبای خود می رود. به گزارش “رزم نیوز” ، رقابتهای کوراش قهرمانی آسیا  طی روزهای ۵ و ۶ اردیبهشت ماه به میزبانی لبنان برگزار خواهد شد و تیم ملی کشورمان با قرار است با ترکیبی کامل به روی تاتامی برود. بر این […]

تیم ملی کوراش ایران با ترکیبی کامل در رقابتهای قهرمانی آسیا ۲۰۱۵ به دیدار رقبای خود می رود.

به گزارش “رزم نیوز” ، رقابتهای کوراش قهرمانی آسیا  طی روزهای ۵ و ۶ اردیبهشت ماه به میزبانی لبنان برگزار خواهد شد و تیم ملی کشورمان با قرار است با ترکیبی کامل به روی تاتامی برود.

بر این اساس و طبق تصمیم کادر فنی تیم ملی، سعید رضائیان در وزن ۶۰- ، مصطفی دلیریان در وزن ۶۶- کیلوگرم ، هادی قدیمی در وزن ۷۳- کیلوگرم ، الیاس علی اکبری در وزن ۸۱- کیلوگرم ، یونس ولیزاده در وزن ۹۰- کیلوگرم ،علی محمدنیا در وزن ۱۰۰- کیلوگرم و حمید قلی حسنقه در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم ترکیب تیم اعزامی به مسابقات لبنان را تشکیل می دهند که مسئولیت هدایت آنها را رضا مهنانی به عنوان مریی برعهده خواهد داشت.

کوروش خسرويار نیز به عنوان داور و حسین علی اکبری به عنوان کمک مربی این تیم را همراهی می کنند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.