www.khabarrazmavar.ir

رقابت های جهانی جودوی باکو

شناسه خبر : ۱۸:۵۰ 1397/07/04

تیم ملی جودو مردان ایران در میان ۱۲۶ کشور چهارم شد

تیم ملی سه نفری جمهوری اسلامی ایران ،با کسب یک مدال طلا و یک برنز در میان ۱۲۶ کشور شرکت کننده در رقابت های جهانی جودوی باکو ، مقام چهارم را به خود اختصاص داد .

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، «محمد منصوری» سرمربی تیم ملی ایران ، در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا ، نتایج جودوکاران کشورمان را بسیار رضایت بخش خواند و گفت : متاسفانه جواد محجوب جودوکار وزن به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم کشورمان به دلیل آسیبی که از ناحیه زانو دید ، نتوانست مسابقه را ادامه دهد .

وی افزود : در این دوره از رقابت ها محمد محمدی بریمانلو در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم مدال برنز را کسب کرد و سعید ملایی نیز در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم بار دیگر خود را اثبات کرد .

منصوری گفت: پس از این مسابقات جهانی ،برنامه اصلی تیم ملی ایران کسب سهمیه المپیک و حضور در مسابقات المپیک است و باید سعی کنیم با حفظ این تیم با یک سهمیه خوب در مسابقات المپیک حضور داشته باشیم و به مهمترین هدف یعنی کسب مدال المپیک برسیم .

وی اضافه کرد: با توجه به نتایج جودوکاران کشورمان در رقابت های جهانی جودو در باکو می توان گفت که تیم ملیایر ان رشد و صعود خوبی دارد.

منصوری ابراز امیدواری که این رشد و صعود همچنان ادامه داشته باشد و جودوی ایران بتواند با اضافه کردن نفرات جدید و جوان ، تیم کامل تری در آینده تشکیل دهد.

در رقابت های جهانی جودو ی باکو ، تیم ملی مردان ژاپن با کسب دو مدال طلا ، دو نقره و ۳ برنز اول ، تیم ملی کره جنوبی با دو مدال طلا و یک برنز دوم و گرجستان با یک مدال طلا ، یک نقره و یک برنز سوم شدند .

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.