www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۴۱ 1399/07/24

تیم ملی بوکس در کیش اردو خواهد زد

تیم ملی بوکس کشورمان در آبان ماه اردوی دو هفته‌ای خود را در جزیره کیش برگزار خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، با توجه به همگیری بیماری کرونا در کشور با تصمیم و صلاحدید علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس کشورمان اردوهای آماده‌سازی بازی‌های المپیک توکیو در این روزها به صورت دو هفته تمرین و یک هفته استراحت برای ملی‌پوشان در نظر گرفته شده است.

بر همین اساس مرحله اول اردوی تیم ملی با مجوز ستاد مقابله با کرونا در ورزش از 20 شهریور ماه آغاز و پنج مهر ماه به پایان رسید. بعد از یک هفته استراحت نفرات، مرحله دوم اردو از 12 مهر ماه استارت خورد و نهایتاً فردا (جمعه 25 مهر ماه) در تهران به اتمام می‌رسد.

 بر همین اساس طبق برنامه‌ریزی کادر فنی تیم ملی و فدارسیون بوکس قرار است سومین مرحله‌ اردوها از دوم آبان ماه در جزیره کیش آغاز ‌شود و پس از دو هفته‌، 16 آبان ماه خاتمه یابد.

همچنین از دیگر برنامه‌های کادر فنی تیم ملی بوکس بزرگسالان کشورمان، دعوت از بوکسورهای اوزان مختلف به این اردوهاست تا با برگزاری مسابقات انتخابی، نفرات برتر هر وزن برای شرکت در آخرین رقابتهای گزینشی المپیک توکیو مشخص شوند.

بوکس ایران تاکنون دو سهمیه المپیک را توسط دانیال شه‌بخش و سیدشاهین موسوی کسب کرده است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.