www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۵۳ 1394/01/23

تکواندو نوجوانان آسیا ؛ حسینی با شكست حريف كره اي قهرمان شد

تكواندوكار تيم ملي كشورمان با ارايه يك مبارزه برتر در جدال براي كسب مدال طلا نماينده كره جنوبي را شكست داد و به مدال طلا دست يافت. به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه مبارزات روز دوم از هشتمين دوره رقابتهاي قهرماني آسيا ميرهاشم حسينی نماینده ایران در وزن ۵۵- كيلوگرم پسران كه با سه پيروزي متوالي […]

تكواندوكار تيم ملي كشورمان با ارايه يك مبارزه برتر در جدال براي كسب مدال طلا نماينده كره جنوبي را شكست داد و به مدال طلا دست يافت.

به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه مبارزات روز دوم از هشتمين دوره رقابتهاي قهرماني آسيا ميرهاشم حسينی نماینده ایران در وزن ۵۵- كيلوگرم پسران كه با سه پيروزي متوالي راهي بازي نهايي شده بود براي كسب مدال طلا به مصاف نماينده كره جنوبي رفت و با برتري ٢٦ بر ٦ حريف خود را شكست و طلا گرفت.

وي کار خود را با پیروزی ۲۸ بر ۱۴ مقابل نماینده کشور میزبان آغاز کرد و در ادامه نمایندگان عربستان را ۱۲بر صفر و قزاقستان را ۲۰ بر شش شکست داد و راهی بازی نهایی شد.

تیم ملی کشورمان تاکنون دو مدال طلا توسط ناهید کیانی و مير هاشم حسيني ، دو نقره توسط مژگان زادمحمد و شکیلا کلهر ، دو برنز توسط  علیرضا علیاری و مبینابابالو در این دوره از مسابقات کسب کرده است. هادي ايران آخرين نماينده ايران در روز دوم است كه به مصاف رقيب خود در بازي نهايي خواهد رفت.

 این دوره از مسابقات  صبح روز شنبه با حضور ۲۳۰ تکواندوکار از ۲۴ کشور به میزبانی چین تایپه آغاز و تا عصر فردا ادامه دارد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.