www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۵۳ 1394/01/23

تکواندو نوجوانان آسیا ؛ حسینی با شكست حريف كره اي قهرمان شد

تكواندوكار تيم ملي كشورمان با ارايه يك مبارزه برتر در جدال براي كسب مدال طلا نماينده كره جنوبي را شكست داد و به مدال طلا دست يافت. به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه مبارزات روز دوم از هشتمين دوره رقابتهاي قهرماني آسيا ميرهاشم حسينی نماینده ایران در وزن ۵۵- كيلوگرم پسران كه با سه پيروزي متوالي […]

تكواندوكار تيم ملي كشورمان با ارايه يك مبارزه برتر در جدال براي كسب مدال طلا نماينده كره جنوبي را شكست داد و به مدال طلا دست يافت.

به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه مبارزات روز دوم از هشتمين دوره رقابتهاي قهرماني آسيا ميرهاشم حسينی نماینده ایران در وزن ۵۵- كيلوگرم پسران كه با سه پيروزي متوالي راهي بازي نهايي شده بود براي كسب مدال طلا به مصاف نماينده كره جنوبي رفت و با برتري ٢٦ بر ٦ حريف خود را شكست و طلا گرفت.

وي کار خود را با پیروزی ۲۸ بر ۱۴ مقابل نماینده کشور میزبان آغاز کرد و در ادامه نمایندگان عربستان را ۱۲بر صفر و قزاقستان را ۲۰ بر شش شکست داد و راهی بازی نهایی شد.

تیم ملی کشورمان تاکنون دو مدال طلا توسط ناهید کیانی و مير هاشم حسيني ، دو نقره توسط مژگان زادمحمد و شکیلا کلهر ، دو برنز توسط  علیرضا علیاری و مبینابابالو در این دوره از مسابقات کسب کرده است. هادي ايران آخرين نماينده ايران در روز دوم است كه به مصاف رقيب خود در بازي نهايي خواهد رفت.

 این دوره از مسابقات  صبح روز شنبه با حضور ۲۳۰ تکواندوکار از ۲۴ کشور به میزبانی چین تایپه آغاز و تا عصر فردا ادامه دارد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.