www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۱۵ 1394/01/23

تکواندو نوجوانان آسیا؛ هادی تیران هم طلایي شد/ هفت مدال رنگارنگ در سبد نوجوانان

با كسب يك طلاي ديكر پرونده تكواندوكاران تيم ملي كشورمان در روز دوم با دو طلا و دو برنز بسته شد تا جمع مدالهاي ايران تا پايان روز دوم به عدد هفت برسد.به گزارش “رزم نیوز” ، در پايان روز دوم از هشتمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی نوجوانان آسیا هادی تیران نماینده وزن ۵۹- كيلوگرم با برتری مقابل نماينده […]

با كسب يك طلاي ديكر پرونده تكواندوكاران تيم ملي كشورمان در روز دوم با دو طلا و دو برنز بسته شد تا جمع مدالهاي ايران تا پايان روز دوم به عدد هفت برسد.به گزارش “رزم نیوز” ، در پايان روز دوم از هشتمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی نوجوانان آسیا هادی تیران نماینده وزن ۵۹- كيلوگرم با برتری مقابل نماينده ديگري از كره جنوبي به مدال طلا دست يافت. تیران امروز با سه پیروزی متوالی مقابل نماینده چین با نتیجه ۱۲بر۳ ، لبنان ۱۲ بر صفر و فیلیپین ۱۰ بر صفر راهی بازی نهایی شده بود.

تیم ملی پسران کشورمان که روز نخست توفیقی در کسب مدال نداشت و هر سه نماینده ایران از دور مسابقات کنار رفته بودند امروز با دو طلا و یک برنز بازگشت خوبی به جمع مدعیان داشت و فردا برای ایستادن روی یکی از سکوهای اول تا سوم تلاش می کند.

بدين ترتيب تیم ملی کشورمان تاکنون سه مدال طلا توسط ناهید کیانی ، مير هاشم حسيني و هادی تیران ، دو نقره توسط مژگان زادمحمد و شکیلا کلهر ، دو برنز توسط  علیرضا علیاری و مبینابابالو در این دوره از مسابقات کسب کرده است.

 این دوره از مسابقات  صبح روز شنبه با حضور ۲۳۰ تکواندوکار از ۲۴ کشور به میزبانی چین تایپه آغاز و تا عصر فردا ادامه دارد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.