www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۱۹ 1394/02/20

تکواندو قهرمانی جهان – روسیه؛ یک ایرانی دبیرکل فدراسیون جهانی شد

شورای اجرایی فدراسیون جهانی تکواندو عصر امروز تشکیل جلسه داد و در پایان یک ایرانی به عنوان دبیر کل این نهاد بین المللی انتخاب شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، ،در حاشیه رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان که روز سه شنبه در “چلیابینسک” روسیه آغاز شد ، اعضای شورای اجرای WTF تشکیل جلسه داد و […]

شورای اجرایی فدراسیون جهانی تکواندو عصر امروز تشکیل جلسه داد و در پایان یک ایرانی به عنوان دبیر کل این نهاد بین المللی انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، ،در حاشیه رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان که روز سه شنبه در “چلیابینسک” روسیه آغاز شد ، اعضای شورای اجرای WTF تشکیل جلسه داد و در نهایت “حسین رفعتی” تاجر ایرانی – آمریکایی که در شهر دالاس ساکن است به پیشنهاد “دکتر چو” به عنوان دبیرکل انتخاب شد.

رفعتی کار خود را در تکواندو ITF آغاز کرد و از سال ۲۰۰۷ به عنوان رئیس کمیته توسعه فدراسیون جهانی تکواندو آغاز کرد و در مدت زمان هشت سال مسئولیت خود خدمات زیادی به تکواندو جهان داشته است.رئیس فدراسیون جهانی بعد از انتخاب رفعتی به این سمت با ابراز خوشحالی از این انتخاب گفت: خیلی امیداوم او همچنان برای توسعه تکواندو در جهان تلاش کرده و بتواند با توجه به سوابق و تجربیاتی که دارد روابط بین دو فدراسیون جهانی ITF و WTF را بعد از سالها رونق دهد.

رفعتی در واگذاری اولین مرکز جهانی تکواندو به ایران نقش بسزایی داشته است. وی در جریان اختلاف ساعی و پولادگر بعد از انتخابات این فدراسیون به ایران سفر کرد و مانع از تیره شدن روابط این دو عضو خانواده تکواندو شد. امید می رود را حضور رفعتی در سمت دبیرکلی فدراسیون جهانی تکواندو ایران بتواند کرسی هایی که طی دو سال گذشته از دست داده دوباره به دست آورد.

رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان با حضور تکواندوکارانی از ۱۳۶ کشور جهان از روز سه شنبه در روسیه آغاز می شود.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.