www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۰:۱۷ 1394/02/25

تکواندو قهرمانی جهان – روسیه؛ مسعود حجی زواره دومین طلایی تیم ملی ایران

نماینده وزن پنجم تیم ملی تکواندو کشورمان با برتری مقابل رقیب ازبكستانی خود در دیدار پایانی به مدال طلا دست يافت. به گزارش “رزم نیوز” ، مسعود حجي زواره تكواندوكار ورن پنجم تيمي كشورمان كه با شکست همه رقبا راهي بازي نهايي شده بود در اين مرحله مقابل “نیکیتا رافائلوويچ از ازبكستان قرار گرفت و با ارايه […]

نماینده وزن پنجم تیم ملی تکواندو کشورمان با برتری مقابل رقیب ازبكستانی خود در دیدار پایانی به مدال طلا دست يافت.

به گزارش “رزم نیوز” ، مسعود حجي زواره تكواندوكار ورن پنجم تيمي كشورمان كه با شکست همه رقبا راهي بازي نهايي شده بود در اين مرحله مقابل “نیکیتا رافائلوويچ از ازبكستان قرار گرفت و با ارايه يك مبارزه برتر 9 بر 7 پيروز از ميدان خارج شد و دومين طلاي تيم ملي كشورمان را به نام خود ثبت كرد.

این سومین مبارزه دو تکواندوکار بود که نماینده کشورمان همانند دیدار نهایی بازیهای آسیایی و مسابقات جایزه بزرگ رقیب خود را شکست داد. نماینده کرمانشاهی تیم ملی تکواندو کشورمان  روز گذشته با غلبه بر تکواندوکارانی از الجزایر ، کرواسی ، اسپانیا و مکزیک  خود را به جمع 4 تکواندوکار برتر وزن 74- کیلوگرم رساند، وي عصر امروز در مرحله نیمه نهایی ” آلبرت گان” یکی از امیدهای میزبان برای کسب مدال طلا را در با امتیاز طلایی شكست داد و به فينال رسید.

برای تیم ملی کشورمان روز گذشته، فرزان عاشورزاده در وزن 58- کیلوگرم یک نشان طلا برای تیم ملی کشورمان کسب کرد. با احتساب طلای امروز حجي زواره تيم ملي كشورمان ضمن ایستادن در صدر جدول توزیع مدالها به كسب عنوان قهرماني اميدوار شد. امروز تیم ملی کشورمان دو نماینده داشت که هم نصر و هم روحاني با شکست برابر رقبای خود از دو مسابقات كنار رفتند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.