www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۰۳ 1394/02/26

تکواندو قهرمانی جهان – روسیه؛ تکواندوکار سنگین وزن ایران از دور مسابقات کنار رفت

سجاد مردانی در دومین مبارزه خود با قبول شکست برابر نماینده کوبا از دور مسابقات تکواندو قهرمانی جهان کنار رفت. به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه این مسابقات که شهر «چلیابینسک» روسیه جریان دارد سجاد مردانی نماینده وزن ۸۷+ کیلوگرم در دومین مبارزه خود به مصاف «دسپایگن» از کوبا رفت و در پایان سه […]

سجاد مردانی در دومین مبارزه خود با قبول شکست برابر نماینده کوبا از دور مسابقات تکواندو قهرمانی جهان کنار رفت.

به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه این مسابقات که شهر «چلیابینسک» روسیه جریان دارد سجاد مردانی نماینده وزن ۸۷+ کیلوگرم در دومین مبارزه خود به مصاف «دسپایگن» از کوبا رفت و در پایان سه راند مبارزه با حساب ۵ بر ۴ نتیجه را واگذار کرد تا از راه یابی به مرحله یک چهارم نهایی باز ماند. این کوبایی که در مسابقات جهانی دوره قبل ۵ بر ۴ به مردانی باخته بود. برنز جهانی ۲۰۱۳ و برنز المپیک ۲۰۱۲ را در کارنامه دارد.

تکواندوکار سنگین وزن تیم ملی کشورمان دور نخست استراحت داشت و سپس برابر «مارتین کدارس» از جزایر «سیشل» به میدان رفت و در همان راند اول حریف خود را ناک اوت کرد و به دور سوم راه يافت.

امروز تیم ملی کشورمان دو نماینده دیگر در جدول مسابقات داشت. هانیه اخلاقی در وزن ۷۳- کیلوگرم بانوان «اسنا ایدین» از ترکیه را در راند چهارم با امتیاز طلایی شکست داد و سپس ۱۷ برشش به  «جکی گالووی» از آمریکا باخت و حذف شد. امید عمیدی  هم در وزن ۸۷- کیلوگرم دور دوم در پیکار با «کیا چانگ» دارند مدال برنز قهرمانی آسیا از چین تایپه با نتیجه ۱۴ بر ۱۳ نتیجه را واگذار و از دور مسابقات کنار رفت.

برای تیم ملی کشورمان در این مسابقات فرزان عاشورزاده و مسعود حجی زواره موفق به کسب مدال طلا شده‌اند روحانی، خدابنده، نصر و کاظمی هم بدون کسب مدال از دور مسابقات کنار رفتند.

بیست و دومین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان با حضور ۸۷۵ تکواندوکار از ۱۳۶ کشور سه شنبه گذشته به میزبانی روسیه در سالن ورزشی تراکتور شهر چلیابینسک آغاز شده و دوشنبه هفته پیش رو به پایان می‌رسد.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید