www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۰۲ 1394/02/28

تکواندو قهرمانی جهان – روسیه؛ ابوالفضل یعقوبی به نشان برنز دست يافت

نماینده وزن سوم تیم ملی تکواندو کشورمان با شکست برابر نماینده بلژیک در مرحله نیمه نهایی به نشان برنز دست پیدا کرد. به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه روز پایانی از بیست و دومین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان ابوالفضل یعقوبی نماینده وزن سوم کشورمان در مرحله نیمه نهایی به مصاف “جواد آچاپ” از بلژیک رفت و با […]

نماینده وزن سوم تیم ملی تکواندو کشورمان با شکست برابر نماینده بلژیک در مرحله نیمه نهایی به نشان برنز دست پیدا کرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه روز پایانی از بیست و دومین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان ابوالفضل یعقوبی نماینده وزن سوم کشورمان در مرحله نیمه نهایی به مصاف “جواد آچاپ” از بلژیک رفت و با شکست ۹ بر هشت در این پیکار به نشان برنز بسنده کرد. این بلژیکی قهرمان اروپا در سال ۲۰۱۴ و نفر اول رنکینگ جهانی می باشد.

وی روز گذشته در وزن ۶۳- کیلوگرم با چهار پیروزی برابر “داویلانی” از برزیل با نتیجه ۱۴ بر ۱۰ ، “اوهايد بيركي” از تونس با نتیجه ۱۵ بر سه ، “راد تابت” از اردن با نتیجه  ۸ بر ۳ برنده و “ولادمیرکیم” از روسیه با نتیجه ۱۵ بر سه به نیمه نهایی راه پیدا کرده بود.

تیم ملی کشورمان شانس کسب یک مدال طلای دیگر را نیز دارد. مهدی خدابخش در وزن ۸۰- كيلوگرم صبح امروز پس از يك دور استراحت، “نيكولاس تزلوس” از يونان ، “اليويرا بيلا” از برزيل و “استيون لوپز” امريكايی را شکست داد و به نیمه نهایی رسید. وی تا دقایقی دیگر برای صعود به دیدار پایانی به مصاف “طاهير گوليك” از آلمان (قهرمان دوره قبل مسابقات جهاني) می رود.

تیم ملی تکواندو کشورمان با دو طلای فرزان عاشورزاده و مسعود حجی‌زواره و تک برنز ابوالفضل یعقوبی عنوان قهرمانی زودهنگام این مسابقات را به خود اختصاص داده است. از میان اعضای تیم ملی کشورمان روحانی، خدابنده، نصر، کاظمی، اخلاقی، ایزدی ، عمیدی و مردانی بدون کسب مدال از دور مسابقات کنار رفتند.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید