www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۰۲ 1394/02/28

تکواندو قهرمانی جهان – روسیه؛ ابوالفضل یعقوبی به نشان برنز دست يافت

نماینده وزن سوم تیم ملی تکواندو کشورمان با شکست برابر نماینده بلژیک در مرحله نیمه نهایی به نشان برنز دست پیدا کرد. به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه روز پایانی از بیست و دومین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان ابوالفضل یعقوبی نماینده وزن سوم کشورمان در مرحله نیمه نهایی به مصاف “جواد آچاپ” از بلژیک رفت و با […]

نماینده وزن سوم تیم ملی تکواندو کشورمان با شکست برابر نماینده بلژیک در مرحله نیمه نهایی به نشان برنز دست پیدا کرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه روز پایانی از بیست و دومین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان ابوالفضل یعقوبی نماینده وزن سوم کشورمان در مرحله نیمه نهایی به مصاف “جواد آچاپ” از بلژیک رفت و با شکست ۹ بر هشت در این پیکار به نشان برنز بسنده کرد. این بلژیکی قهرمان اروپا در سال ۲۰۱۴ و نفر اول رنکینگ جهانی می باشد.

وی روز گذشته در وزن ۶۳- کیلوگرم با چهار پیروزی برابر “داویلانی” از برزیل با نتیجه ۱۴ بر ۱۰ ، “اوهايد بيركي” از تونس با نتیجه ۱۵ بر سه ، “راد تابت” از اردن با نتیجه  ۸ بر ۳ برنده و “ولادمیرکیم” از روسیه با نتیجه ۱۵ بر سه به نیمه نهایی راه پیدا کرده بود.

تیم ملی کشورمان شانس کسب یک مدال طلای دیگر را نیز دارد. مهدی خدابخش در وزن ۸۰- كيلوگرم صبح امروز پس از يك دور استراحت، “نيكولاس تزلوس” از يونان ، “اليويرا بيلا” از برزيل و “استيون لوپز” امريكايی را شکست داد و به نیمه نهایی رسید. وی تا دقایقی دیگر برای صعود به دیدار پایانی به مصاف “طاهير گوليك” از آلمان (قهرمان دوره قبل مسابقات جهاني) می رود.

تیم ملی تکواندو کشورمان با دو طلای فرزان عاشورزاده و مسعود حجی‌زواره و تک برنز ابوالفضل یعقوبی عنوان قهرمانی زودهنگام این مسابقات را به خود اختصاص داده است. از میان اعضای تیم ملی کشورمان روحانی، خدابنده، نصر، کاظمی، اخلاقی، ایزدی ، عمیدی و مردانی بدون کسب مدال از دور مسابقات کنار رفتند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.