www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۰۶ 1394/04/31

تکواندو بین المللی کره جنوبی؛ هادی پور طلا گرفت، عمیدی نقره / برنامه روز دوم مسابقات

روز نخست رقابتهای تکواندو بین المللی روسیه با کسب دو مدال طلا و نقره برای نمایندگان کشورمان به پایان رسید. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از مسابقات صبح امروز در شهر “چونچئون” كره جنوبي با برگزاری رقابتهای اوزان اول و هفتم آغاز شد که حاصل تلاش دو نماینده ایران یک طلا و یک نقره […]

روز نخست رقابتهای تکواندو بین المللی روسیه با کسب دو مدال طلا و نقره برای نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از مسابقات صبح امروز در شهر “چونچئون” كره جنوبي با برگزاری رقابتهای اوزان اول و هفتم آغاز شد که حاصل تلاش دو نماینده ایران یک طلا و یک نقره بود.

آرمین هادی پور تکواندو کار جوان کشورمان که هفته گذشته هم مدال طلا یونیورسیاد جهانی دانشجویان را کسب کرده بود در این مسابقات هم درخشید و به مدال طلا دست يافت. وی ابتدا ۲ نماينده از كره جنوبي را با نتايج ۱۶ بر۶ و ۱۹ بر ۲ از پيش رو برداشت. سپس “واسبر راساد” از فيليپين را ۲۷ بر ۴ شکست داد و راهي مرحله يك چهارم شد.

هادي پور در ادامه  ۱۹ بر ۴  مقابل حریف دیگری از کشور میزبان پیروز شد و در مرحله ماقبل پایانی هم  ۱۹ بر ۷ از سد “جنار توريلوس” از فيليپين گذشت. وی در مبارزه نهایی هم ۲۱ بر ۹ در پايان راند دوم تکواندوکار کرهای را از پیش رو برداشت و به نشان طلا دست يافت.

همچنین اميد عميدي با كسب ۴ پيروزي و يك شكست در وزن هفتم نقره گرفت. اولين حريف وی نماينده كره جنوبي بود که در میدان مبارزه حاضر نشد و سپس در سه مبارزه متوالی مقابل تكواندوكاران كشور ميزبان صاحب پیروزی شد و راهي فينال شد.

عميدي در مرحله نهايي ۹ بر ۵ نتيجه را به “جسور بايكازوف” ازبكستاني، نايب قهرمان جهان در سال ۲۰۱۵، قهرمان آسيا و بازيهاي آسيايي در سال ۲۰۱۴ و نفر اول رنكينگ المپيكي وزن چهارم، واگذار كرد و به مدال نقره اين رقابتها دست يافت.

این دوره از رقابتها فردا پنجشنبه با مبارزه تكواندوكاران وزن ۸۷+ كيلوگرم پيگيري خواهد شد كه مرتضي شيري بعنوان تنها نماينده كشورمان بر روي شياپ چانگ خواهد رفت. وی در نخستين گام بايد با تكواندوكاري از كره جنوبي رقابت كند و در صورت پيروزي بازهم به مصاف يكي ديگر از نمايندگان كشور ميزبان خواهد رفت.

این دوره از مسابقات به مدت چهار روز در کره جنوبی برگزار می شود.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید