www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۰۹ 1394/05/01

تکواندو بین المللی کره جنوبی؛ مرتضی شیری حذف شد/ کاظمی نماینده ایران در روز سوم

روز دوم از رقابتهای بین المللی تکواندو کره جنوبی با شکست و حذف نماینده سنگین وزن تیم ملی ایران پیگیری شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، امروز پنجشنبه در روز دوم از رقابتهای بین المللی كره‌جنوبي  تیم ایران یک نماینده در رقابتهاي وزن ۸۷+ كيلوگرم مردان داشت که با دو پیروزی و یک باخت از گردونه […]

روز دوم از رقابتهای بین المللی تکواندو کره جنوبی با شکست و حذف نماینده سنگین وزن تیم ملی ایران پیگیری شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، امروز پنجشنبه در روز دوم از رقابتهای بین المللی كره‌جنوبي  تیم ایران یک نماینده در رقابتهاي وزن ۸۷+ كيلوگرم مردان داشت که با دو پیروزی و یک باخت از گردونه رقابت ها کنار رفت.

مرتضی شیری پس از اینکه اولین نماینده کره جنوبی در میدان مبارزه حاضر نشد، در دومین گام با نتیجه ۱۴ بر یک از سد دیگر نماینده کشور میزبان گذشت اما در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۹ بر ۸  نتیجه را به “دیمیتری شوکین” قهرمان جهان در سال ۲۰۱۵ و نفر چهارم رنکینگ المپیک، واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.

فردا جمعه در سومین روز از این رقابتها تكواندوكاران وزن ۵۸- كيلوگرم به میدان می روند که محمد کاظمی در یک وزن بالاتر از وزن تخصصی اش در نخستین گام به مصاف “يو ياهونگ” از چين خواهد رفت و پس از آن بايد منتظر برنده ديدار قزاقستان و كره جنوبي باشد.

تیم ملی تکواندوی ایران روز گذشته و در نخستین روز این رقابتها در وزن ۵۴- کیلوگرم توسط آرمین هادی پور یک مدال طلا کسب کرد و در وزن ۸۷- کیلوگرم، امید عمیدی مدال نقره گرفت.

اين دوره از مسابقات که از روز گذشته در شهر “چونچئون” كره جنوبي آغاز شده است به مدت ۶ روز ادامه خواهد داشت و تيم ملي تكواندوي كشورمان با ۱۱ ورزشکار در این مسابقات حضور دارد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.