www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۳۰ 1394/04/24

تکواندو بین‌المللی کره‌جنوبی؛ اعلام برنامه مسابقات و مبارزه طلایی‌های یونیورسیاد در روز نخست

تیم ملی تکواندو ایران درحالی شنبه آینده برای حضور در رقابتهای بین‌المللی کره‌جنوبی راهی این کشور می‌شود که دو تکواندوکار طلایی ایران در یونیورسیاد در روز نخست، به دیدار رقبای خود می‌روند.به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای تکواندو آزاد کر‌ه‌جنوبی از سری رقابتهای (G2) فدراسیون جهانی است که از روز چهارشنبه 31 تيرماه به مدت 6 روز […]

تیم ملی تکواندو ایران درحالی شنبه آینده برای حضور در رقابتهای بین‌المللی کره‌جنوبی راهی این کشور می‌شود که دو تکواندوکار طلایی ایران در یونیورسیاد در روز نخست، به دیدار رقبای خود می‌روند.به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای تکواندو آزاد کر‌ه‌جنوبی از سری رقابتهای (G2) فدراسیون جهانی است که از روز چهارشنبه 31 تيرماه به مدت 6 روز در شهر “چونچئون” برگزار و تيم ملی تكواندوی كشورمان با 11 تكواندوكار رودرروی رقبايش قرار می‌گيرد.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی کمیته برگزاری در اولین روز مسابقات آرمين هادی‌پور در وزن 54- كيلوگرم و اميد عميدی در وزن 87- كيلوگرم که همین چند روز قبل موفق به کسب مدال طلای بازی‌های یونیورسیاد جهانی دانشجویان شدند، به دیدار رقبای خود می‌روند.

پنجشنبه يكم مردادماه و در روز دوم مسابقات مرتضی شيری در وزن 87+ كيلوگرم روی “شياپ چانگ” می‌رود و  جمعه 2 مردادماه و در روز سوم رقابتها، محمد كاظمی در يك وزن بالاتر از وزن تخصصی‌اش يعنی 58- كيلوگرم رقابت می‌كند.

شنبه سوم مردادماه و در روز چهارم مسابقات تكواندوكاران اوزان 63- كيلوگرم و 80- كيلوگرم پيكار خواهند كرد كه از ايران ابوالفضل يعقوبی و سروش احمدی در وزن سوم و فرزاد عبدالهی در وزن ششم نمايندگان ايران هستند.

عليرضا نصرآزادانی و سيدمحمد رفيعی نمايندگان وزن 74- كيلوگرم كشورمان نيز در روز پنجم (یکشنبه 4 مردادماه) به دیدار حریفان خود می‌روند و دوشنبه 5 مردادماه و در آخرين روز مهرداد نورمحمدی و فرزاد ذوالقدری در وزن 68- كيلوگرم به مصاف حريفانشان خواهند رفت.

تیم ملی تکواندو کشورمان در حالی برای کسب امتیازات لازم در تورنمنت‌های مختلف شرکت می‌کند که فدراسیون کمتر توجهی به تیم ملی بانوان دارد. اگر خدابنده که چند روز قبل در یونیورسیاد جهانی حضور داشت و اتفاقا مدال طلا هم کسب کرد، در کره‌جنوبی حضور داشت، می‌توانست با چند روز اقامت بیشتر در این تورنمت هم شرکت کرده و با افزایش امتیازات خود نیم نگاهی به سهمیه المپیک داشته باشد.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید