www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۰۴ 1400/11/14

تمجید تایسون فیوری از حبیب نورماگومدوف

تایسون فیوری، حبیب نورماگومدوف را به دلیل خداحافطی از ورزش در اوج ستود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از راشاتودی، حبیب نورماگومدوف مدت کوتاهی پس از دفاع از عنوان سبک وزن خود در UFC در برابر جاستین گیتجه آمریکایی در ابوظبی با رکورد شکست ناپذیر ۲۹ برد و بدون باخت از هنرهای رزمی ترکیبی کنار رفت. او تاکنون در برابر پبشنهادهای مالی گزاف برای بازگشت به این رشته خودداری کرده است.

فیوری که در رده‌های حرفه‌ای نیز شکست ناپذیر است عملکرد این ورزشکار رشته هنرهای رزمی ترکیبی را ستود و گفت: حبیب بهترین کار ممکن را انجام داد. آمد و همه مبارزات را برد و در بهترین زمان ممکن در اوج کنار رفت.

حبیب نورماگومدوف، مبارز شکست‌ناپذیر رشته هنرهای رزمی ترکیبی توانست در ابوظبی امارات بیست و نهمین پیروزی خود را نیز در بیست و نه مبارزه در این رشته به دست بیاورد. با این حال خبر خداحافظی او شوک بزرگی به این ورزش زد. حبیب که با پای چپ مصدوم و دو انگشست شکسته وارد قفس شده بود، بعد از مبارزه به روسیه برگشت تا در بیمارستان بستری شود.

فیوری نیز از بزرگان بوکس سنگین وزن جهان است. کمربند قهرمانی دبلیو بی سی در اختیار این بوکسور بریتانیایی است. با وجود تمام آسیب‌های وارد آمده به دئانتی وایلدر، ملقب به بمب افکن برنزی، بلافاصله به منظور بازپس‌گیری کمربند قهرمانی خود تقاضای ریمتچ (بازی مجدد) کرد و باید دید این مبارزه در چه زمانی برگزار می‌شود.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.