www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۳:۰۶ 1394/06/29

تكواندو جايزه بزرگ تركيه؛ یعقوبی به نشان برنز دست يافت/ پایان کار ایران با چهار مدال

نماینده وزن ۶۸- کیلوکرم کشورمان با شکست برابر حریف مکزیکی خود در مرحله نیمه نهایی به نشان برنز دست يافت تا پرونده ایران در این دوره از مسابقات با یک طلا ، یک نقره و دو برنز بسته شود. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از مسابقات که روز جمعه با حضور ۲۳۴ تکواندوکار […]

نماینده وزن ۶۸- کیلوکرم کشورمان با شکست برابر حریف مکزیکی خود در مرحله نیمه نهایی به نشان برنز دست يافت تا پرونده ایران در این دوره از مسابقات با یک طلا ، یک نقره و دو برنز بسته شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از مسابقات که روز جمعه با حضور ۲۳۴ تکواندوکار از ۵۰ کشور روز جمعه در سالن “یارشاردوغو” شهر سامسون ترکیه آغاز شده بودکه ساعاتی قبل با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد. یک نشان برنز حاصل تلاش دو نماینده ایران در روز پایانی بود.

ابوالفضل یعقوبی با سه پیروزی و یک نشان روی سکوی سوم ایستاد. وی دور نخست ۸ بر۲  “ماکسیم پوتوین” از کانادا را شکست داد و سپس برابر  “مارتین استامپر”  انگلیسی ۶ بر ۴ صاحب پیروزی شد. وی در یک چهارم نیمه نهایی به مصاف “ایخان” از آذربایجان در پایان راند سوم به تساوی ۲ بر ۲ دست يافت که در امتیاز طلایی به پیروزی دست يافت و به نیمه نهایی صعود کرد. وی در این مرخله ۱۸ بر۱۰ نتیجه را به  سائول گوتیرز” از مکزیک واگذار کرد و برنر گرفت.

در همین وزن  علیرضا نصرآزادانی پس از برتری مقابل “ماریو سبلوا” از پرتغال  و “ابل مندوزا” از مکزیک نتیجه را در سومین دیدار به الکسی دنیسنکو” از روسیه واگذار کرد و از دور مسابقات کنار رفت.

بر همین اساس پرونده تیم ملی کشورمان در این مسابقات با سک طلای مهدی خدابخش ، یک نقره سجاد مردانی و دو برنز مسعود حجی زواره و ابوالفضل یعقوبی به کار خود در این مسابقات پایان داد. شکرانه ایزدی ، اکرم خدابنده ،علیرضا نصرآزادانی ، امید عمیدی و آرمین هادی پور هم از جمع ۹ ورزشکار اعزامی کشورمان از دور رقابتها کنار رفته اند.

این مسابقات دومین مرحله از رقابتهای کسب امتیاز ورودی المپیک در سال ۲۰۱۵ می باشد.

آخرین اخبار