www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۴۹ 1394/06/26

مرحله دوم مسابقات گرندپریکس – ترکیه؛ مردانى، عميدى، خدابنده و ايزدى جمعه به ديدار رقباى خود مى‎روند

مراسم قرعه كشى دومين مرحله از رقابتهاى كسب امتياز ورودى المپيك ساعاتى قبل برگزار شد و طى آن چهار نماينده ايران در روز نخست اين رقابتها حريفان خود را شناخنتد . به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مرحله دوم مسابقات جايزه بزرگ در سال ٢٠١٥ با حضور ٢٣٤ تكواندوكار از ٥٠ كشور صبح فردا جمعه […]

مراسم قرعه كشى دومين مرحله از رقابتهاى كسب امتياز ورودى المپيك ساعاتى قبل برگزار شد و طى آن چهار نماينده ايران در روز نخست اين رقابتها حريفان خود را شناخنتد .

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مرحله دوم مسابقات جايزه بزرگ در سال ٢٠١٥ با حضور ٢٣٤ تكواندوكار از ٥٠ كشور صبح فردا جمعه به ميزباني تركيه در سالن ياشاردوغو شهر سامسون آغاز مي شود كه شکرانه ایزدی، اکرم خدابنده، امید عمیدی و سجاد مردانی، نمایندگان ایران  در روز نخست هستند.

بر اساس قرعه کشی انجام شده، شکرانه ایزدی تکواندوکار وزن ۶۷- کیلوگرم  در نخستین گام ابتدا باید به مصاف «فریدا عزیزف» از آذربایجان، دارنده مدال برنز جهان در سال ۲۰۱۳ برود و در صورت برتری با برنده دیدار هلند و ترکیه رقابت خواهد کرد.

در وزن ۶۷+ کیلوگرم اکرم خدابنده ابتدا به مصاف «دونگ ها لی» از چین، قهرمان آسیا و بازی‎های آسیایی اینچئون می رود و در صورت پیروزی در این دیدار سخت، باید با تکواندوکار مکزیک رو به رو شود.

اما در گروه مردان و در وزن ۸۰+ کیلوگرم، سجاد مردانی بعد از پشت سر گذاشتن يك دوره مصدوميت دوباره پاي به آوردگاه كسب سهميه المپيك گذارده كه در اين مسابقات دور نخست  باید با «دافید ساندرس» از نیوزیلند دیدار کند و امید عمیدی ديگر نماينده ايران در وزن ٨٠+ كيلوگرم  نیز به مصاف «مارلی اندره» از کانادا می رود. این دو تکواندوکار کشورمان در صورت پیروزی برابر رقبایشان در پیکار دوم باید با هم مبارزه کنند تا بالاجبار یکی از نمایندگان ایران از دور رقابتها کنار رود.

طبق برنامه؛ مسابقات از ساعت ۹ به وقت محلی آغاز می شود. این دوره از رقابتها با حضور ۳۲ تکواندوکار برتر رنکینگ المپیک و در ۴ وزن المپیکی زنان و مردان به مدت سه روز پیگیری خواهد شد.

مسابقات گرندپری G۴ است و به دارندگان مدال طلا، ۴۰ امتیاز، نقره ۲۴ امتیاز و برنز ۱۴/۴ امتیاز در راستای افزایش امتیازات برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریو تعلق خواهد گرفت.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.