www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۲۶ 1395/01/20

تكواندو بين المللى آلمان؛ مهدی خدابخش به نشان برنز دست يافت/ مردانی آخرین نماینده ایران

دومین تکواندوکار ایران در رقابتهای بین المللی آلمان با شکست برابر نماینده اسپانیا در مرحله نیمه نهایی به نشان برنز این رقابتها دست پیدا کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مهدی خدابخش دومین تکواندو از تیم سه نفره کشورمان در روز دوم از نخستین دوره رقابتهای جام ریاست فدراسیون جهانی در وزن ۸۷- […]

دومین تکواندوکار ایران در رقابتهای بین المللی آلمان با شکست برابر نماینده اسپانیا در مرحله نیمه نهایی به نشان برنز این رقابتها دست پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مهدی خدابخش دومین تکواندو از تیم سه نفره کشورمان در روز دوم از نخستین دوره رقابتهای جام ریاست فدراسیون جهانی در وزن ۸۷- کیلوگرم با سه پیروزی متوالی راهی مرحله نیمه نهایی شد و با شکست برابر تکواندوکار اسپانیایی به نشان برنز دست يافت.

وی کار خود را با برتری ۳ بر۲ مقابل «مالسکف» از روسیه آغاز کرد و در ادامه «مهمت ساری» از ترکیه را ۲ بر صفر از پیش رو برداشت و در مرحله یک چهارم نهایی نیز «یاسین ترابلسی» از تونس، قهرمان و نایب قهرمان بازیهای افریقا و دارنده سهمیه المپیک ریو ۲۰۱۶ را یک بر صفر شکست داد

خدابخش در مرحله در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها در راند طلایی نتیجه را به «دنیل راس گومز» از اسپانیا واگذار کرد و به مدال برنز این دوره از مسابقات دست یافت.

تیم ملی کشورمان که با سه تکواندوکار در این دوره از رقابتها شرکت کرده فردا نماینده در این مسابقات ندارد و روز یکشبنه سجاد مردانی به عنوان آخرین عضو تیم ملی کشورمان به دیدار رقبای خود می رود. فرزان عاشورزاده در وزن ۶۳- کیلوگرم روز گذشته از دور رقابتها کنار رفت.

این دوره از مسابقات در سه رده سنی روز گذشته در شهر «بن» آلمان آغاز و تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار