www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۲۲ 1395/01/20

تكواندو بين المللى آلمان؛ عاشورزاده ازدست يابى به مدال بازماند/خدابخش امروز به ميدان مى رود

اولين نماينده ايران در رقابتهاى تكواندو بين المللى آلمان با دو پيروزى و يك شكست از دور رقابتها كنار رفت. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، اين دوره از رقابتهاي  تحت عنوان  جام رياست فدراسیون جهانی روز گذشته در شهر بن آغاز شد. فرزان عاشورزاده اولين نماينده از تيم سه نفره تكواندو كشورمان با دو پیروزی […]

اولين نماينده ايران در رقابتهاى تكواندو بين المللى آلمان با دو پيروزى و يك شكست از دور رقابتها كنار رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، اين دوره از رقابتهاي  تحت عنوان  جام رياست فدراسیون جهانی روز گذشته در شهر بن آغاز شد. فرزان عاشورزاده اولين نماينده از تيم سه نفره تكواندو كشورمان با دو پیروزی و یک باخت به كار خود در اين رقابتها پايان داد.

فرزان در اولین گام «چارالامپوس کوتسوویس» از یونان را  15 بر یک از پیش رو برداشت و سپس ١٥ بر ٧ «البرت میریمکالف» از روسیه را شكست داد. وي كه با تصميم درست كادر فني بدون اينكه وزن كم كند ، در وزن ٦٣- كيلوگرم مبارزه مي كرددر سومین مبارزه 5 بر صفر نتیجه را به «لوره برسیک» از کرواسی واگذار و از دور رقابت ها کنار رفت.

امروز جمعه ٢٠ فروردين ماه در روز دوم اين رقابتها مهدی خدابخشی در وزن ٨٧- كيلوگرم كه ٢٦ تكواندوكار حضور دارند در نخستین گام باید با «ایون روسینو» از رومانی مبارزه کند و سپس به مصاف «الکساندر باچمان» از آلمان می رود. اين تكواندوكار كه در وزن ٨٠- كيلوگرم سهميه المپيك كسب كرده است با تصميم كادر فني در يك وزن بالاتر رقابت مي كند.

اين دوره از رقابتها در سه رده سني و به مدت سه روز برگزار خواهد شد.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.