www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۵۴ 1394/01/18

تقسیمی که به تفریق منتهی شد؛ هدایت تیم ملی بوکس به سرمربی خارجی سپرده می شود

توافق اولیه فدراسیون بوکس برای جذب سرمربی خارجی انجام شده و کمیته ملی المپیک نیز موافقت خود را با این تصمیم اعلام کرده است.به گزارش “رزم نیوز” و به نقل از خبرگزاری مهر ، آذر سال گذشته فدراسیون بوکس تصمیم گرفت تا تیم ملی را به دو گروه تقسیم کند. قرار شد گروه اول زیر نظر اکبر […]

توافق اولیه فدراسیون بوکس برای جذب سرمربی خارجی انجام شده و کمیته ملی المپیک نیز موافقت خود را با این تصمیم اعلام کرده است.به گزارش “رزم نیوز” و به نقل از خبرگزاری مهر ، آذر سال گذشته فدراسیون بوکس تصمیم گرفت تا تیم ملی را به دو گروه تقسیم کند. قرار شد گروه اول زیر نظر اکبر احدی و گروه دوم زیر نظر علیرضا استکی فعالیت کنند. این تصمیم اگرچه از نظر مسئولان فدراسیون تصمیمی منطقی و باعث رشد و رقابت ملی پوشان بود اما مخالفانی نیز داشت تا جایی که اکبر احدی به صراحت اعلام کرد که مخالف دوگروهه شدن تیم ملی است.

فدراسیون بوکس که پیش از این هم به فکر جذب مربی خارجی بود پس از تعطیلات نوروز چند جلسه ای با مسئولان کمیته ملی المپیک در خصوص جذب سرمربی خارجی داشته و توافقات اولیه نیز صورت گرفته است.

با این توافق، کار دو گروه تیم ملی بیش از سه ماه نکشید و هدایت تیم ملی در ادامه و پس از رقابتهای انتخابی در یک گروه به سرمربی خارجی سپرده می شود. مربی سه ستاره اوکراینی با رقم قرارداد ماهی سه هزار دلار نزدیک ترین گزینه به نیمکت تیم ملی است.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.