www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۰۲ 1399/11/26

تقدیر فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی از فرشتگان نینجا

فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، به پاس راهیابی مقتدرانه فرشتگان نینجا به مرحله فینال مسابقات عصرجدید که از مجموعه این فدراسیون می باشد، با اهدای لوح و جوایزی از این گروه تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، در مراسمی که ظهر امروز با حضور یوسف بهتری رییس فدراسیون، همایون خرم نایب رئیس، علیرضا نصیری سرپرست دبیری و دیگر مسئولین در محل فدراسیون برگزار شد، فرشتگان نینجا مورد تقدیر قرار گرفتند.

یوسف بهتری ضمن آرزوی موفقیت برای دختران نینجا گفت: هنرنمایی شما بسیار زیبا و با قدرت بود و شاید حتی بزرگترها هم جذابیت اجرای شما را نداشتند.
وی افزود: ورزشکاری خوب است که ورزش و تحصیل را در اولویت قرار داده و بتوانند الگوی مناسبی برای جامعه باشد.

رییس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی از اکبر فرجی و خانم فرجی پور هم قدردانی کرد و گفت: دختران نینجا الگوی جامعه هستند و من با دیدن آنها در تلویزیون احساس شادی و غرور می کنم. امیدوارم این افتخارآفرینی ها ادامه دار باشد زیرا دختران ما که قوی باشند ما هم قوی هستیم.

اکبر فرجی، رئیس گروه نینجوتسو نیز ضمن تشکر از مسئولین فدراسیون گفت: بسیار خرسندم که با گروه نینجا در فدراسیون حضور دارم. ما سال های پیش هم به عنوان دختران نینجا به مرحله نیمه نهایی مسابقات عصرجدید راه یافتیم ولی متاسفانه هیچ نوع حمایتی نشدیم.

فرجی ادامه داد: از عرفان فرجی سرپرست پسران و سنسی فرجی پور سرپرست دختران که بیشترین زحمات هم بر دوش ایشان است و از مجموعه فدراسیون که همیشه حامی ما هستند، تشکر می کنم.

وی افزود: تلاش کردیم در میان چند هزار نفری که در برنامه عصر جدید شرکت کرده بودند، رکورددار باشیم. کار سختی را پشت سر گذاشتیم و دوست داریم فدراسیون و مجموعه دختران ایران را سربلند کنیم.

فرجی پور سرپرست گروه فرشتگان نینجا نیز عنوان کرد: دو سال متوالی است تیم ما به فینال راه پیدا کرده و خوشحالم که توجه مسئولین و مخصوصا فدراسیون که خانواده ما محسوب می شود، به گروه فرشتگان نینجا است. وی افزود: یازدهم فینال مسابقات است، به همین خاطر روزی 8 تا 10 ساعت با بچه ها کار می کنیم و تلاش می کنیم بتوانیم قهرمان شویم.

وی تصریح کرد: در این مرحله، شرکت کنندگان حذف نمی شوند بلکه بهترین آنها توسط رای مردم انتخاب می شود و امیدوارم دختران ما بتوانند رضایت مردم عزیزمان را به دست بیاورند و قهرمان این مسابقات شوند.

در پایان مراسم، بهتری رئیس فدراسیون ضمن اهدای لوح تقدیر و جوایز به گروه فرشتگان نینجا اظهار داشت: ورزش های رزمی پارتنر خوبی برای وزارت بهداشت و وزارت آموزش و پرورش است چرا که در ارتقای سطح بهداشت، ایمنی بدن و حتی کیفیت تحصیل دانش آموزان تاثیرگذار است و امیدوارم روزی فرا برسد که ورزش های رزمی به عنوان یک ضرورت وارد خانواده ها شود.

 

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.