www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۱:۱۱ 1399/10/30

تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!

جاشوا و فیوری بهار سال بعد برای یکی کردن عناوین قهرمانی سنگین وزن جهان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت/تلاش وایلدر و تیمش برای جلوگیری از این مبارزه.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، اِدی هِرن پروموتر و مدیر برنامه های آنتونی جاشوا در مصاحبه اخیرش با Times گفت که توافقات بر سر مسائل مالی بین جاشوا و فیوری نهایی شده و قراره سهم هر کدام از این مبارزه بزرگ پنجاه-پنجاه باشد.

هرن همچنین درباره زمان مبارزه هم گفت که اواخر ماه می یا اوایل ماه ژوئن برای این مبارزه بزرگ در نظر گرفته شده است. با وجود اینکه هر دو بوکسر بریتانیایی هستند و خود هرن هم تمایل زیادی برای برگزاری این مبارزه در بریتانیا دارد ولی با شیوع نوع جهش یافته ویروس کرونا در انگلیس حالا به جز بریتانیا یکی از کشورهای خاورمیانه که هنوز دقیق مشخص نشده هم به عنوان گزینه احتمالی برای میزبانی از این ابر مبارزه در نظر گرفته شده است.

اما نکته جالب اینکه به نظر می رسد اگر کرونا هم باعث به هم خوردن این مبارزه نشود، وایلدر و مدیر برنامه هایش می خواهند این کار با جدیت انجام دهند.

شِلی فینکل منیجر دیانتِی وایلدر به رسانه World Boxing News گفت که قرارداد مبارزه وایلدر و فیوری بوکسر بریتانیایی را مجبور به برگزاری مبارزه سوم با وایلدر خواهد کرد. چرا که این بند در قرارداد طرفین به طور واضح ذکر شده و فیوری نمی تواند بدون برگزاری این مبارزه با بوکسر دیگری مبارزه کند. فینکل گفت که فقوری و تیمش می توانند زور خود را بزنند تا با هر کسی که می خواهند مبارزه کنند ولی قراردادی که ما داریم به قدری محکم است که او درنهایت مجبور می شود تا به مبارزه سوم با وایلدر تن بدهد. در غیر این صورت او به نقض قرارداد محکوم خواهد شد و عناوین قهرمانی وی پس گرفته می شود.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.