www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۱:۱۱ 1399/10/30

تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!

جاشوا و فیوری بهار سال بعد برای یکی کردن عناوین قهرمانی سنگین وزن جهان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت/تلاش وایلدر و تیمش برای جلوگیری از این مبارزه.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، اِدی هِرن پروموتر و مدیر برنامه های آنتونی جاشوا در مصاحبه اخیرش با Times گفت که توافقات بر سر مسائل مالی بین جاشوا و فیوری نهایی شده و قراره سهم هر کدام از این مبارزه بزرگ پنجاه-پنجاه باشد.

هرن همچنین درباره زمان مبارزه هم گفت که اواخر ماه می یا اوایل ماه ژوئن برای این مبارزه بزرگ در نظر گرفته شده است. با وجود اینکه هر دو بوکسر بریتانیایی هستند و خود هرن هم تمایل زیادی برای برگزاری این مبارزه در بریتانیا دارد ولی با شیوع نوع جهش یافته ویروس کرونا در انگلیس حالا به جز بریتانیا یکی از کشورهای خاورمیانه که هنوز دقیق مشخص نشده هم به عنوان گزینه احتمالی برای میزبانی از این ابر مبارزه در نظر گرفته شده است.

اما نکته جالب اینکه به نظر می رسد اگر کرونا هم باعث به هم خوردن این مبارزه نشود، وایلدر و مدیر برنامه هایش می خواهند این کار با جدیت انجام دهند.

شِلی فینکل منیجر دیانتِی وایلدر به رسانه World Boxing News گفت که قرارداد مبارزه وایلدر و فیوری بوکسر بریتانیایی را مجبور به برگزاری مبارزه سوم با وایلدر خواهد کرد. چرا که این بند در قرارداد طرفین به طور واضح ذکر شده و فیوری نمی تواند بدون برگزاری این مبارزه با بوکسر دیگری مبارزه کند. فینکل گفت که فقوری و تیمش می توانند زور خود را بزنند تا با هر کسی که می خواهند مبارزه کنند ولی قراردادی که ما داریم به قدری محکم است که او درنهایت مجبور می شود تا به مبارزه سوم با وایلدر تن بدهد. در غیر این صورت او به نقض قرارداد محکوم خواهد شد و عناوین قهرمانی وی پس گرفته می شود.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.