www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۵۴ 1394/06/10

تغییر دوباره محل دیدار روزبهانی/ مسکو میزبان دیدار نهایی مشتزن المپیکی ایران

محل دیدار مشتزن المپیکی ایران در مسابقات بوکس حرفه‌ای آیبا APB باز هم تغییر کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ،‌ احسان روزبهانی در ابتدا قرار بود برای دفاع از کمربند قهرمانی خود در رقابت‌های APB در بلغارستان به روی رینگ برود اما حدود 20 روز پیش مکان این مسابقه از بلغارستان به ونزوئلا تغییر […]

محل دیدار مشتزن المپیکی ایران در مسابقات بوکس حرفه‌ای آیبا APB باز هم تغییر کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ،‌ احسان روزبهانی در ابتدا قرار بود برای دفاع از کمربند قهرمانی خود در رقابت‌های APB در بلغارستان به روی رینگ برود اما حدود 20 روز پیش مکان این مسابقه از بلغارستان به ونزوئلا تغییر یافت و در نهایت با اعلام آیبا محل این دیدار برای چندمین بار تغییر کرد تا احسان برای مبارزه با حریف بلغارستانی راهی روسیه شود.

روزبهانی برای دفاع از کمربند قهرمانی خود 27 شهریور با بوکسور بلغارستانی در مسکو مقابل حریف خود قرار می‌گیرد.

اکبر احدی نیز به عنوان سرمربی روزبهانی را در این دیدار همراهی خواهد کرد.

احسان روزبهانی که نخستین سهمیه المپیک 2016 را برای ایران گرفت، این روزها مراحل آماده‌سازی خود را برای المپیک ریو پشت سر می‌گذارد. البته او از حمایت‌های فدراسیون بوکس رضایت ندارد و معتقد است که باید بیشتر از او برای طی کردن روند آماده‌سازی حمایت شود.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.