www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۵۴ 1394/06/10

تغییر دوباره محل دیدار روزبهانی/ مسکو میزبان دیدار نهایی مشتزن المپیکی ایران

محل دیدار مشتزن المپیکی ایران در مسابقات بوکس حرفه‌ای آیبا APB باز هم تغییر کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ،‌ احسان روزبهانی در ابتدا قرار بود برای دفاع از کمربند قهرمانی خود در رقابت‌های APB در بلغارستان به روی رینگ برود اما حدود 20 روز پیش مکان این مسابقه از بلغارستان به ونزوئلا تغییر […]

محل دیدار مشتزن المپیکی ایران در مسابقات بوکس حرفه‌ای آیبا APB باز هم تغییر کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ،‌ احسان روزبهانی در ابتدا قرار بود برای دفاع از کمربند قهرمانی خود در رقابت‌های APB در بلغارستان به روی رینگ برود اما حدود 20 روز پیش مکان این مسابقه از بلغارستان به ونزوئلا تغییر یافت و در نهایت با اعلام آیبا محل این دیدار برای چندمین بار تغییر کرد تا احسان برای مبارزه با حریف بلغارستانی راهی روسیه شود.

روزبهانی برای دفاع از کمربند قهرمانی خود 27 شهریور با بوکسور بلغارستانی در مسکو مقابل حریف خود قرار می‌گیرد.

اکبر احدی نیز به عنوان سرمربی روزبهانی را در این دیدار همراهی خواهد کرد.

احسان روزبهانی که نخستین سهمیه المپیک 2016 را برای ایران گرفت، این روزها مراحل آماده‌سازی خود را برای المپیک ریو پشت سر می‌گذارد. البته او از حمایت‌های فدراسیون بوکس رضایت ندارد و معتقد است که باید بیشتر از او برای طی کردن روند آماده‌سازی حمایت شود.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.