www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۲۵ 1393/09/14

تغییرات جدید در آیین نامه؛ لیگ برتر جودو یک هفته به تعویق افتاد

مراسم قرعه کشی و جلسه هماهنگی یازدهمین دوره لیگ برتر جودو برگزار شد و طی آن مقرر شد دور جدید این رقابتها با یک هفته تاخیر برگزار شود. به گزارش “رزم نیوز” ، مراسم قرعه کشی و جلسه هماهنگی یازدهمین دوره لیگ برتر جودو  با حضور  نمایندگان 8 تیم در دفتر فدراسیون برگزار شد و طی آن […]

مراسم قرعه کشی و جلسه هماهنگی یازدهمین دوره لیگ برتر جودو برگزار شد و طی آن مقرر شد دور جدید این رقابتها با یک هفته تاخیر برگزار شود.

به گزارش “رزم نیوز” ، مراسم قرعه کشی و جلسه هماهنگی یازدهمین دوره لیگ برتر جودو  با حضور  نمایندگان 8 تیم در دفتر فدراسیون برگزار شد و طی آن مقرر شد، هفته اول لیگ برتر در تاریخ 27 آذر ماه برگزار شود.

در این جلسه همچنین، تغییراتی در آیین نامه ایجاد شد که براساس قوانین فدراسیون جهانی جودو، وزن کشی شب قبل مسابقات انجام می شود و صبح مسابقه طبق قرعه  از دو نفر از بازیکنان وزن  کشی مجدد می شود و هر یک مجاز هستند فقط تا 5 درصد بیشتر از وزن حقیقی خود باشند، همچنین ملی پوشان در وزن خود ملی پوش محسوب می شوند و ملاک جذب جودوکاران ملی پوش تیم اعزامی به بازیهای آسیایی اینچئون 2014 خواهد بود.

طبق تغییرات جدید آیین نامه ؛ اگر تیمی خواهان ملی پوشان رده سنی جوانان باشد علاوه بر یک بزرگسال می تواند 2 ملی پوش رده جوانان را جذب کند. تیم های مؤسسه میزان خراسان شمالی، هئیت جودو نوشهر، نیروی زمینی ارتش، پالایش گاز ایلام ، پاس ثامن الحجج خراسان رضوی، پاس قوامین، شبهای گلوبندک و نفت مسجد سلیمان در لیگ امسال حضور دارند.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.