www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۵۹ 1399/06/29

تعداد سهمیه‌های المپیک در مسابقات بوکس گزینشی پاریس هنوز مشخص نیست

تعداد دقیق سهمیه‌های المپیک در رقابت‌های بوکس گزینشی المپیک پاریس در اوزان مختلف هنوز مشخص نشده است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از سایت رسمی فدراسیون بوکس، رقابت‌های گزینشی المپیک فرانسه اردیبهشت ماه سال آینده پس از پایان مسابقات کسب سهمیه المپیک در تمام قاره‌ها به میزبانی پاریس برگزار خواهد شد. در این پیکارها تمام کشورها در اوزانی که موفق به کسب سهمیه نشدند، می‌توانند بوکسورهای خود را وارد رویداد کنند.

در حالی که پیش از این تعداد سهمیه‌های هر وزن در رقابت‌های گزینشی المپیک پاریس مشخص شده بود اما قرار است تکلیف نهایی سهمیه‌ها پس از پایان رقابت‌های قاره‌ای مشخص شود.

بر این اساس برای مشخص شدن تکلیف تعداد سهمیه‌های باقی مانده المپیک در هر وزن باید حدودا تا دی ماه سال 99 منتظر ماند.

تیم ملی بوکس ایران تاکنون دو سهمیه المپیک توسط دانیال شه بخش در 57 کیلوگرم و سید شاهین موسوی در 75 کیلوگرم کسب کرده و می تواند در 6 وزن شانس خود را در رقابت‌های گزینشی المپیک فرانسه امتحان کند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.